شناسه خبر : 90492
تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹ ب٫ظ

انتقاد شدید امام جمعه حامی دولت از عزل بخشدار در هفته دولت؛از دفتر رئیس جمهور به من زنگ زدند و عذرخواهی کردند /معاونت سیاسی استانداری گیلان پاسخ دهد

به گزارش «اعتدال شمال»، چندی پیش (در هفته دولت) حسین رمضان خواه (بخشدار وقت چابکسر) توسط مقامات ، عزل شد پس از برکناری رمضان خواه، حامیان «دولت تدبیر و امید» طی بیانیه ای در رسانه های استانی انتقاد شدید خود را به تغییر رمضان خواه اعلام کردند(اینجا را بخوانید)

دامنه اعتراض و انتقاد به این تغییر به تریبون های نماز جمعه چابکسر هم رسید. حجت الاسلام محمود کشاورز (که از جمله ائمه جمعه حامی دولت در گیلان محسوب می شود) در خطبه های نماز جمعه این هفته چابکسر گفت: این چه تودیعی بود که برای آقای رمضان خواه (بخشدار سابق چابکسر) گذاشتید. در هفته دولت تدبیر و امید، بدترین نوع تدبیر را بخرج دادید. آقای مسئول در وزرات کشور ! تا عذرخواهی نکنید شما راه نخواهم داد. امام جمعه از شما خواهش کرده است که عموی من فوت کرده است و مراسم معارفه را فردا بگذارید. به امام جمعه مهلت ندادند. امام جمعه پدر شهر است و از شما خواهش و التماس کرده است. من با معارفه مخالف نیستم . رمضان خواه نباید دائم اینجا بماند.

امام جمعه چابکسر با بیان اینکه نماینده رئیس جمهور هفته آینده به چابکسر سفر می‌کند گفت: دفتر ریاست جمهور تماس گرفتند و از طرف حسن روحانی از من عذرخواهی کردند. قرار است اینجا بیایند.

کشاورز افزود: اهالی محترم بخش چابکسر! من امام جمعه‌ای نیستم که زیر بار ظلم بروم. اگر می‌خواهند مرا بردارند بیایند بردارند. هر کس می خواهد هر کاری بکند انجام بدهد. من استقلال دارم و نوکر جناح ها نیستم.

با توجه به اینکه معمولا عزل و نصب بخشداران و نیز بررسی کارنامه اجرایی آنها در حوزه معاونت سیاسی استانداری ها انجام می گیرد باید منتظر پاسخ «محمد احمدی پور» در ارتباط با تغییر بخشدار چابکسر بود چرا که این تغییر هم انتقاد حامیان دولت را در آن شهرستان به دنبال داشته است و هم واکنش صریح امام جمعه چابکسر را که پیش از این در زمان های مختلف همواره از عملکرد دولت و نیز شخص رئیس جمهور در تریبون های نماز جمعه دفاع کرده است

 

 


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا