شناسه خبر : 67319
تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۹:۳۱ ب٫ظ

تاریخ گاه چه غمناک ورق می خورد/مبارزی قدیمی و کهنه سرباز راه امام(ره)

 اختصاصی «اعتدال شمال»/ سرویس سیاسی :

 

…و تاریخ گاه چه غمناک ورق می خورد تا صفحاتش را در سرفصلی دیگرگون دنبال کند.

چرا که به ناگاه کوبه در خبر از فراغ و یاری دیگر دارد و صدای کوبه تلنگری است از جنس آزمونی دیگر.

خبر سخت و غیر منتظره بود. بسیاری از مردم تا ساعت ها متحیر، صحت و سقم خبرها را دنبال می کردند تا اینکه رسانه ملی نیز خبر فوت ستون  و تیکه گاه «اعتدال» را تایید کرد.و حضور مردم تهران در میدان تجریش تهران و حرکتی خودجوش به سمت بمارستان تجریش تاییدی بود بر قرار بی قرار مردمی که می رفتند آخرین وداع خود را با یار امام و یکی از ستون های مستحکم امام ، رهبری و مردم  داشته باشند.مردی که براستی در صده اخیر از جمله مردان مبارز تاریخ سیاسی ایران بوده و هست. بیش از نیم قرن فعالیت و مبارزه و پاسداری از اسلام و ایران و همراهی با امام راحل در سال های مبارزه خود کارنامه درخشانی بر فعالیت این مرد بزرگ است.

آری آیت اله هاشمی رفسنجانی مردی بزرگ و سیاستمداری قابل بود که توانست با همراهی رهبر انقلاب و صعه صدر در برابر طوفان مشکلات و گاه آماج تهمت ها سینه سپر کند و صبوری را به دوش کشیده و بالاخره سینه مالامال از دردش در ۱۹ دیماه سال ۹۵ به آرامشی ابدی دست یافت و مبارز قدیمی بعد از عمری دراز لباس رزمش را به پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی سپرد تا همراه با خیل عظیم دلسوزان ایران  ادامه دهنده این راه خطیر باشند.

و امروز ای کاش امام (ره)زنده بودند و می گفتند که هاشمی خار چشم دشمنان اسلام و انقلاب و مردم ایران بود.

آاااه  که کهنه یا ر امام و رهبر و فرمانده و تکیه گاه اعتدال دیگر نیست و رفته است تا با خالق خود دردو دلهایش را کند و بگوید از مصایبی که مبارزان حقیقی بر دوش کشیدند و رفت تا به یار و پیشوای قدیمی اش امام راحل بپیوندد و فراموش نکنیم که همه ما روزی چهره در نقاب در خاک خواهیم رفت و اما این راه که راه امام و شهیدان است همچنان ادامه دارد.

فقدان آیت اله هاشمی رفسنجانی بی شک مهمترین اتفاق غیر منتظره و دردناک بعد از رحلت رهبرکبیر انقلاب(ره) در دو دهه اخیر تاریخ ایران بوده است.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا