شناسه خبر : 67633
تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱:۳۰ ب٫ظ

دکتر احمدیان (دبیر حزب اعتماد ملی استان گیلان):جامعه اعتدال را با نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌شناسند.

به گزارش «اعتدال شمال» کامران احمدیان در گفت‌وگویی اظهار داشت: از مهمترین خصوصیات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشتن چهره و روحیه انقلابی بود.

دبیر حزب اعتماد ملی استان گیلان با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی قبل از پیروزی انقلاب و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ذره‌ای از انقلاب فاصله نگرفتند تصریح کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در تمام شرایط حمایت خود را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.

احمدیان با اشاره به اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اهل افراط و تفریط نبود اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رفاقت ۵۹ ساله‌ای با رهبر معظم انقلاب اسلامی داشت.

وی با تاکید بر اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از سال ۴۲ به عنوان جوانی روشنفکر در کنار امام خمینی(ره) بودند خاطرنشان کرد: کتاب‌های “امیرکبیر” و “فلسطین” تالیفات قبل از انقلاب وی است.

دبیر حزب اعتماد ملی استان گیلان با بیان اینکه اهمیت و تمایل آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، چالش کمتر و اعتدال در جامعه بود تصریح کرد: جامعه اعتدال را با نام آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌شناسند.

وی با تاکید براینکه تمامی حرکات آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از انقلاب بر موازین و منویات حضرت امام خمینی(ره) بود به تسنیم گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در تمام موقعیت‌ها حمایت همه جانبه خود را از مقام معظم رهبری اعلام کردند.

دبیر حزب اعتماد ملی استان گیلان به نقل از فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد: ” اسلام، انقلاب و اعتدال” از شاخصه‌های بسیار مهم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا