شناسه خبر : 104040
تاریخ ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۳:۰۴ ب٫ظ
دریابان علی شمخانی:

رژیم صهیونیستی بداند دوره ‘بزن و در رو ‘ پایان یافته است

دریابان علی شمخانی روز یکشنبه در حاشیه راهپیمایی سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری ها افزود: تنها راه مقابله با زیاده خواهی های آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان دائمی شان تداوم راهبرد مقاومت است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی حمایت دولت آمریکا از ایجاد اغتشاش و ناامنی در ایران را تداوم سیاست خصمانه و غیرقانونی این کشور بر علیه مردم ایران عنوان کرد و گفت: مردم ایران حتی اگر مطالبات و انتقاداتی هم داشته باشند، سرسختانه از استقلال و تمامیت ارضی خود در عرصه های مختلف دفاع کرده و هرگز اجازه نمی دهند بیگانگان در امر داخلی کشور دخالت کرده و برای آنها تصمیم بگیرند.
وی افزود: مردم آشنا به ترفندها و توطئه های دشمنان بوده ودرعین حال زمان شناس هستند لذا امروز مشاهده می کنید که پیر و جوان از همه اقشار مختلف جامعه به خیابان‌ها آمدند.
شمخانی افزود: مردم آمده‌اند که بگویند هرگز از اراده و خواست خود با تهدید و تصمیم دشمنان عقب نشینی نخواهند کرد.
دبیر شورای عالی امنیت ملی در مورد تصمیم اخیر ترامپ مبنی بر اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رسمی رژیم صهیونیستی گفت: این اقدام ترامپ یک خطای راهبردی بود و موجب شد که بر خلاف نظر داعش سازان و داعشی ها بار دیگر موضوع فلسطین موضوع اول جهان اسلام شود و فرصتی ثانوی اعلام کنند.
به گفته وی این تصمیم ترامپ باعث اتحاد و همصدایی همه ادیان و پیروان آنها و مسلمانان جهان شد و همچنان تا تغییر این تصمیم ادامه خواهد داشت.
شمخانی در ادامه به موضوع برجام اشاره کرد و گفت: توافقنامه برجام نهایی شده و تحت هیچ شرایطی قابل تجدید نظر نیست.
دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: طرفین مذاکره برای حراست از اعتبار خودهیچ چاره ای جز تعهد به اجرای این سند بین المللی ندارند.
وی حضور میلیونی ملت شریف ایران را نشانه بصیرت آنان و لبیک به ندای ولایت و رهبری دانست و گفت:پیام این حضور این است که تهدیدها و تحریم ها بر این ملت اثری ندارد


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا