شناسه خبر : 88954
تاریخ ارسال : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۴۰ ب٫ظ

عبدالرضا ابراهیمی در گفتگو با «اعتدال شمال» : شهرداری رشت جای دیپورتی ها و ضد دولتی ها نیست/ رشت دیگر تحمل سنگینی تقابل شهرداری ودولت را ندارد

 عبدالرضا ابراهیمی در گفتگو با اعتدال شمال گفت : ما در آستانه تشکیل شورای پنجم هستیم. این روزها طبیعی ست ، بحث انتخاب شهردار بحث روز استان بخصوص رشت باشد.

ابراهیمی افزود : به نظرم شورای جدید به دو مقوله می بایست دقت کند، یکی  اینکه رشت جای دیپورتی ها نیست. به نظرم گزینه هایی که  نتوانستند نظر شورای پنجم شهر را جلب کنند .  در تزاز مردم رشت و آینده شهر نیست که این افراد مجددا بخواهند سکان شهرداری رشت را به دست بگیرند .

مقوله دوم اینکه، به گمانم اکثریت قاطع شورای پنجم رشت کسانی هستند که همپای هفتاد درصد مردم رشت به روحانی رای داده اند. نکند به سمت گزینه های مخالف رییس جمهور حرکت کنند .دوستان باید توجه کنند رشت دیگر تحمل سنگینی تقابل شهرداری ودولت را ندارد.و زیبنده نیست رای و خواست مردم رشت که قریب سیصد هزارنفر انها به روحانی رای داده اند نادیده گرفته شود.
دبیر حزب اتحاد ملت ایرانیان تصریح کرد : انتقادی که این روزها به کلیت شورا وارد هست ، عدم شفافیت در عملکردشان می باشد .تاکنون چندین نشست برگزار شده است و ظاهرا سی نفر را دعوت کرده اند اینکه مکانیسم این دعوتها چگونه بوده و چه کسانی و چه کسی را تعرفه کرده اند مشخص نیست .

این فعال سیاسی در پایان عنوان کرد: انتظار هست اشخاص شورای پنجم نوع قالب و فراکسیونهای خود را شفاف کنند و از کسانی که با برند اصلاح طلبی و حامی دولت توفیق حضور پیدا کرده اند انتظار بیشتری جهت شفافیت هست.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا