شناسه خبر : 90829
تاریخ ارسال : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲ ب٫ظ

هشت گزینه ای که قائم مقام شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گیلان برای تصدی استانداری نام برد

به گزارش «اعتدال شمال» قائم مقام شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان گیلان، از ۸ نفر متمایل به تصدی پست استانداری این استان که اکثریت آنان جزو نیروهای بومی هستند رونمائی کرد و مدعی شد:«گزینه تصدی استانداری گیلان تا امروز و یا فردا نهایی و معرفی می شود».

این فعال سیاسی با اشاره به نشست اخیر مجمع نمایندگلان گیلان با سخنگوی دولت به منظور تعیین استاندار برای این استان،ادامه داد:محمد باقر نوبخت حقیقی در این جلسه از نمایندگان مردم در خانه ملت  درخواست کرد سه گزینه برای تصدی پست نماینده عالی دولت در استان معرفی بکنند ولی نمایندگان نتوانستند به جمع بندی برسند.

 

دبیر مجمع نیروهای خط امام گیلان،بیان کرد:تعدادی از شخصیت های اصلاح طلب ساکن در پایتخت با برگزاری نشست هایی به جمع بندی رسیده اند و گزینه های آنان برای تصدی پست استانداری گیلان:«سید احمد حسینی،هادی حق شناس و قاسم رمضان پور نرگسی»است.

راستی،متذکر شد:طبق اخبار دریافتی سخنگوی دولت بر روی سه گزینه به جمع بندی رسیده که:«عبدالغفار شجاع،محمد علی محمدی ملاسرائی و محمد ولی روزبهان»است.

http://khateetedal.ir/wp-content/uploads/2017/09/1444.jpg
وی دو تن از دیگر گزینه های تصدی پست استانداری گیلان را «مصطفی سالاری» و «احمد دنیا مالی»معرفی و اذعان کرد:«باید منتظر ماند و مشاهده کرد رایزنی کدام گزینه های برای تصدی این سمت بیشتر و موفق تر می باشد و فکر می کنم تا امروز و یا فردا استاندار جدید معرفی بشود
راستی،در تبیین شاخص ها برای انتصاب استاندار گیلان برای فعالیت در دولت دوازدهم،تاکید کرد:«نماینده عالی دولت در استان باید بومیدارای مدیریت قوی،به دیدگاه اصلاح طلبانه نزدیک و انسانی پاک دست بوده و اهل رانت خواری نباشد و به قول های خویش عمل بکند.

اعتدال شمال :مطلب فوق به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا