شناسه خبر : 145220
تاریخ ارسال : ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۵:۳۶ ب٫ظ

احمدی(نماینده سابق مجلس): ادعای سهامداران بازار سرمایه بررسی و پاسخ داده شود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

احمدی، نماینده سابق مجلس: ادعای سهامداران بازار سرمایه بررسی و پاسخ داده شود

احمدی(نماینده سابق مجلس): ادعای سهامداران بازار سرمایه بررسی و پاسخ داده شود

دکتر علی احمدی نماینده سابق مجلس و فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اتفاقات اخیر بازار پایه بورس گفت: شیوه حکمرانی مردم سالاری ایجاب می کند که دولت و دستگاه قضایی نسبت به اعتراضات سهامداران زیاندیده بی تفاوت نمانند.
وی با بیان اینکه ادعای سهامداران زیاندیده آن است که تغییر قانون بازار پایه علیرغم برخی مفاد قابل انتقاد آن می توانست در فضا و بستر آرامی صورت بگیرد اما به دلیل اجرای هیجانی و یکسویه آن از سوی سازمان بورس و ارواق بهادار موجب زیان وسیع و گسترده بسیاری از سهامداران جز شده است. احمدی با بیان اینکه در این شرایط دشوار معیشتی مردم و تنگناهایی که تحریم دشمنان ایجاد کرده با سرمایه گذاران داخلی باید با کارامدترین شیوه ها مواجه شد، گفت: لازم است نهادهای متولی با توجه به مسئولیت خود نسبت به بررسی صحت ادعای سهامداران زیاندیده اقدام کنند و در صورت وقوع تخلف یا رفتار مجرمانه از هر سو، نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.
نماینده سابق مجلس خاطر نشان کرد: آنچه در روزهای اخیر مشاهده می شود این است که سهامدارن احساس می کنند صدای آنها شنیده نمی شود به همین خاطر به مرور فضای خبری این واقعه سر از رسانه های بیگانه در آورده است که نگاه مغرضانه ای نسبت به تحولات داخلی ایران دارند و برخی تربیون های رسانه ای فعال در خارج از کشور نیز در چنین مواردی به داستان سرایی هایی نادرست روی می آورند.
این فعال سیاسی اصولگرا با هشدار به اینکه در فضای فعلی سیاسی و دیپلماسی و معیشتی مردم هر گونه اقدام نهاد های دولتی و غیر دولتی با منطبق بر مر قانون باشد گفت: اگر گروهی از سهامداران مدعی اند که زیان سنگین و کمرشکن آنها ناشی از نقض قوانین بازار سرمایه است این ادعا باید به سرعت از سوی نهادهای دولتی و نظارتی مربوطه بررسی و پاسخ داده شود تا زمینه تشنج و بی اعتمادی به قوانین را فراهم نیاورد.
وی تاکید کرد باید مراقب بود که بی ثباتی در قوانین و مقررارت یکی از عوامل مشکلات اقتصادی در جامعه است. از این حیث مسئولان اقتصادی بیش از پیش باید مراقب اقدامات، رفتارها و تصمیمات خود باشند

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا