شناسه خبر : 137256
تاریخ ارسال : ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱:۱۵ ب٫ظ

استاندار مرکزی: آقای روحانی را باید درک کرد همانطور که خاتمی را درک کردیم/باید برای مشارکت در انتخابات ید واحده باشیم/ امروز اگر کسانی که علیه کشور توطئه می کنند و برکشور مسلط شوند در فعالیت های سیاسی از دو طیف مطرح کشور استفاده نخواهند کرد

آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان، گفت: باید برای مشارکت در انتخابات ید واحده باشیم و تلاش کرد تا مردم در پای صندوق رای مشارکت حداکثری داشته باشند.

استاندار مرکزی: آقای روحانی را باید درک کرد همانطور که خاتمی را درک کردیم/باید برای مشارکت در انتخابات ید واحده باشیم/ امروز اگر کسانی که علیه کشور توطئه می کنند و برکشور مسلط شوند در فعالیت های سیاسی از دو طیف مطرح کشور استفاده نخواهند کرد/

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: همانطور که در انتخابات گذشته در کنار هم بودیم باید در انتخابات ۹۸ و ۱۴۰۰ هم در کنار یکدیگر باشیم.

وی اظهارداشت: باید تلاش کرد همان طور که مردم در انتخابات گذشته شرکت پرشور داشتند در انتخابات آینده نیز حضوری منسجم داشته باشند.

استاندار مرکزی در ادامه گفت: کسی در شرایط فعلی، جریان های اصلاح طلب و اصولگرا در خارج مرزهای کشور، نمی شناسد همه باید بکوشند تا با وحدت و برنامه ریزی زمان را پشت سرگذاشت.

آقازاده افزود: هر زمانی که بحث وحدت و امنیت ملی در کشور مطرح می شود، اصلاح طلب و اصولگرا ندارد همه باید متحد در مقابل هر نوع شکاف و توطئه بدخواهان نظام یایستند.

وی اظهار داشت: امروز اگر کسانی که علیه کشور توطئه می کنند و برکشور مسلط شوند در فعالیت های سیاسی از دو طیف مطرح کشور استفاده نخواهند کرد.

آقازاده ادامه داد: شرایط کشور در تحریم و هجوم اقتصادی دشمن حساس است و در سالی قرار داریم که انتخابات پیش رو است باید کاری کرد تا همان انگیزه که انتخابات گذشته در انتخابات امسال نیز متجلی شود.

استاندار مرکزی گفت: دولت در برخی امور ضعف هایی دارد و در برخی امور هم قوت دارد اما باید این بحث در انتخابات کنار گذاشته شود و در کنارهم انتخابات را با مشارکت بالا برگزار کنیم.

آقازاده افزود: دولت فعلی در مسائل سیاسی چون با عنوان دولت اعتدال معرفی شد، از طیف های مختلف سیاسی بهره برد.

استاندار مرکزی گفت: آقای روحانی را باید درک کرد همانطور که خاتمی را درک کردیم، آقای خاتمی هم در اداره کشور با مشکلات مواجه بود و در درون دولت خود با مشکلات و ملاحظاتی مواجه بود.

استانداری مرکزی


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا