شناسه خبر : 115082
تاریخ ارسال : ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۰۰ ق٫ظ
استاندار همدان در گفت وگو با «خطِ اعتدال»:

همدان اجلاس جهانی گردشگری ۲۰۱۸ را میزبانی می‌کند/از مدیران خواستم از چای ایرانی استفاده کنند/فعالین سیاسی به فضای همدلی و اتحاد کمک کنند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

استاندار همدان در گفت وگو با «خطِ اعتدال»:همدان اجلاس جهانی گردشگری ۲۰۱۸ را میزبانی می‌کند/از مدیران مراکز خواستم در پذیرایی همایش ها و جلسات از چای ایرانی استفاده کنند/فعالین سیاسی به فضای همدلی و اتحاد کمک کنند


استاندارهمدان با اشاره به اینکه استان همدان میزبان اجلاس بین الملل جهانی گردشگری نامیده می شود گفت: همچنین همدان میزبان گردشگری کشورهای آسیایی است واین دو رویداد آسیایی و جهانی درهمدان از بزرگترین رویدادهای ۲۰۱۸ عنوان می شود.
محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان در گفت و گو با گروه سیاسی «خط اعتدال» درخصوص اینکه  استان همدان چه اقداماتی را در ارتباط با حمایت از کالای ایرانی انجام داده است گفت: در این زمینه به دستگاه های اجرایی استان تاکید شده که از خرید کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند، حتماً پرهیز کنند و همچنین از ذیحسابان خواسته شده از پذیرش فاکتورهای خرید کالاهای خارجی خودداری کنند.
وی ازدیگر برنامه های اجرایی در خصوص حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: از مدیران مراکز خواسته شده است در پذیرایی همایش ها و مراسم برنامه های اجرایی از چای ایرانی استفاده کنند.
استاندار همدان با بیان اینکه دستگاه های فرهنگی، فرهنگسازی استفاده از کالای ایرانی را در دستور کارخود قرارداده اند، گفت: ضمن آنکه از اداره کل استاندارد استان خواسته شد تا نظارت بر کیفیت کالاهای تولیدی استان راافزایش دهند تا هم استانی ها نیز به استفاده از کالای با کیفیت داخلی بیشترترغیب شوند.
نیکبخت از مهمترین پروژه ای که امسال در استان به بهره برداری خواهد رسید اذعان داشت: در استان همدان وحدت و همدلی قابل توجهی بین مسئولان برای خدمت به مردم وجود دارد و همکاری خوبی باهمه نمایندگان استان در مجلس داریم همه پروژه های استان دارای اهمیت در حوزه خود می باشند و نمی توان گفت که پروژه ای مهمتراز بقیه است.
وی با اشاره به پروژه ساخت و نوسازی ۳۱۰ خانه بهداشت استان، که خدمت بزرگی به مردم روستاها می باشد گفت: پروژه آب رسانی از محل تصفیه فاضلاب همدان به منطقه ویژه اقتصادی جهان آباد برای فعال شدن این منطقه بسیارحائزاهمیت برای استان است.
نیکبخت با بیان اینکه پروژه بزرگ اتمام گاز رسانی به استان و جشن اتمام گاز رسانی در پیش رو است اما مهمترین پروژه های استان ، پروژه های دولتی نیست بلکه پروژه هایی است که با سرمایه گذاری داخلی و خارجی اجرایی می شوداظهار داشت: احداث ۲۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی با سرمایه گذاری خارجی، ساخت ۱۰ هتل در استان و کارخانه بزرگ فروسیلیس و فولاد و … مهمترین پروژه های استان هستند که با جذب سرمایه گذاری و تسهیل فعالیت بخش خصوصی به بهره برداری خواهند رسید.
وی با اشاره به اینکه همدان میزبان گردشگری کشورهای آسیایی است گفت: همچنین استان همدان میزبان اجلاس بین الملل جهانی گردشگری نامیده می شود که شاید بتوان گفت در رویداد۲۰۱۸ از بزرگترین و اصلی ترین کاراستان وحتی کشوراست که این دو رویداد بزرگ آسیایی و جهانی درهمدان برگزارمی شود .
استاندار همدان در پاسخ مبنی بر اینکه.وحدت گروه های سیاسی تا چه میزان می تواند در توسعه کشور واستان اثر گذارباشد و نقش فعالین سیاسی در این برهه از زمان چیست؟ به  «خط اعتدال»گفت: ما هر توفیقی در برهه های تاریخی داشته ایم، بخاطر وحدت ، اتحاد و همدلی حاکم بر کشور بوده است. در استان همدان هم وحدت برای توسعه استان ایجاد شده و این وحدت توسعه استان را سرعت بخشیده است.
وی افزود: در شرایط فعلی هم باید همه نشان دهیم که ملت ایران، ملتی متحدی است و برای مقابله با هر دشمنی با اتکا به اتحاد و همدلی، آمادگی لازم را در پیش دارد. در این شرایط، این فعالین سیاسی هستند که می توانند فضای همدلی و اتحاد را با دور شدن از درگیری های سیاسی را ایجاد کنند

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا