شناسه خبر : 136916
تاریخ ارسال : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۳:۵۹ ب٫ظ

استاندار کردستان؛سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند گناه است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به گزارش گروه دریافت«خطِ اعتدال»؛ بهمن مرادنیا در آیین بزرگداشت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات و تبریک این مناسبت گفت: در یکسال گذشته مسائل به نحوی پیش رفته است که نشان می دهد ارتباط چندانی میان روابط عمومی ها و مدیران وجود نداشته است.
وی ضعف عملکرد روابط عمومی ها را به عدم باور مدیران و دل مشغولی روابط عمومی ها به مسائلی خارج از شرح وظایفشان نسبت داد و افزود: هر دو رویه در پیش گرفته شده ناصحیح بوده و باید این نگاه هر چه زودتر اصلاح شود.
مرادنیا با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی باید هنرمندانه به انعکاس دوسویه رویداها بپردازند و نقش خود را همچون یک پل ارتباطی ایفا کنند، اظهار داشت: کار روابط عمومی ادارات نباید در مسائل جزیی نظیر نصب بنر و پلاکارد خلاصه شود بلکه باید هنرمندانه به مسائل توسعه ای ورود و نقش ایفا کنند.

استاندار کردستان؛سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می‌کنند گناه است
استاندار کردستان در ادامه سخنان خود با انتقاد از اشخاص و جریان‌هایی که به ناامید کردن مردم روی آورده اند گفت: امروز بزرگترین سرمایه استان نیروی انسانی آن است اما نسبت به استان آنقدر منفی بافی شده که صاحبان فکر و اندیشه ناامید می شوند.
مرادنیا با بیان اینکه عامل توسعه نیافتگی کردستان در گام اول خود ما هستیم اذعان کرد: چرا ما باید مدام از ناتوانی خود بنویسیم در حالیکه واقعا توانمند و ظرفیت های بی بدیلی برای رشد در اختیار داریم.
وی مدیران دستگاه‌های اجرایی را به بازنگری در دیدگاه خود نسبت به روابط عمومی ها فرخواند و گفت: روابط عمومی ها می توانند یاری رسان مدیران در بازتاب درست خدمات و تحلیل مسائل باشند.
وی اضافه کرد: مدیران روابط عمومی ها را امین خود بدانند و آنان را در جریان امور دستگاه‌ها و ادارات خود قرار دهند.
استاندار کردستان سکوت در برابر کسانی که مردم را ناامید می کنند را جایز ندانست و گفت: هرگونه سکوت در این خصوص گناه است و لازم است اجازه ندهیم کسانی که به دنبال منافع شخصی و جناحی خود هستند، مردم را به ورطه ناامیدی سوق دهند

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا