شناسه خبر : 169752
تاریخ ارسال : ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۸:۱۲ ب٫ظ

استمرار تحول و بهبود خدمات در سازمان تأمین اجتماعی با تداوم حضور دکتر سالاری

استمرار تحول و بهبود خدمات در سازمان تأمین اجتماعی با تداوم حضور دکتر سالاری
پس از ارائه خدمات درمانی و بهداشتی و اقدامات اساسی و راهبردی در دوره ی مدیریت جدید سازمان تأمین اجتماعی، اینک دکتر «مصطفی سالاری» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ورود ۲۰ درصد از جامعه پزشکان، دندانپزشکان و ماما‌های طرف قرارداد این سازمان به سامانه نسخه الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی خبر داد. این پزشکان می توانند با ورود به این سامانه و تکمیل اطلاعات لازم، موافقت خود را برای همکاری با این سازمان اعلام کنند. با این اقدام بیمه‌شدگان تامین اجتماعی می توانند بدون پرداخت هزینه درمان آزاد، از خدمات همه جامعه پزشکان، دندانپزشکان و ماما‌ها استفاده کنند و سازمان هم تا ساعت ۱۲ شب همان روز سهم خود را پرداخت خواهد کرد. بنابر این همه پزشکان، دندانپزشکان و ماما‌ها از این پس، طرف قرارداد سازمان محسوب می‌شوند.
این رویکرد خدماتی سازمان در زمینه ی ایجاد تسهیلات جدید برای ۴۵ میلیون بیمه شده تامین اجتماعی درکنار تسهیل همکاری و انعقاد قرارداد با پزشکان که به صورت کاملاً غیرحضوری انجام می‌شود، باعث خواهد شد هم بیمه شدگان از خدمات گسترده و راحت‌تر استفاده کنند و هم پزشکان، دندانپزشکان و ماما‌ها از این اقدام استقبال می‌کنند، چون مشتری آنها بیشتر خواهد شد.
در حاشیه ارائه این اخبار خوب به بیمه شدگان تأمین اجتماعی مدیر عامل این سازمان به مسئله ی دیگری اشاره کرد که این روزها مورد توجه رسانه ها قرار گرفته و از سویی موجب نگرانی افراد وابسته به نظام تأمین اجتماعی نیز گردیده است و آن مسئله ی احتمال انتصاب دکتر سالاری در منصب وزارت صمت است. وی با اشاره به اینکه بحث‌های کلی در این زمینه مطرح شده است، اظهار داشت: «من خدمت به جامعه مخاطب سازمان تامین اجتماعی را بسیار می‌پسندم و امیدوارم حمایت دولت و مجلس و شخص رئیس جمهور از طرح‌های سازمان تامین اجتماعی مانند گذشته ادامه یابد، چون خیلی مهم است.»
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی خدمت در سازمان تامین اجتماعی که مخاطب آن معمولاً از جامعه کم درآمد هستند را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد که حمایت‌ها ادامه یابد.
اخبار جدید دکتر سالاری در زمینه ارائه خدمات در حوزه درمانی و نیز اظهار علاقمندی وی به تداوم حضور در سازمان تأمین اجتماعی رویدادهای مسرت بخشی برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی است که نوید بخش بهبود وضعیت و ارتقای خدمات هر چه بهتر و بیشتر به جامعه ی تحت پوشش این سازمان مهم و بزرگ کشور خواهد بود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا