شناسه خبر : 164102
تاریخ ارسال : ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۶:۳۳ ق٫ظ

امیر خجسته عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس دهم در گفت و گو با خط اعتدال:بانک ها با ارائه خدمات در دوران کرونا خوش درخشیدند/ بانک ملی به دلیل بالا بودن مراجعات بیشترین کشته بر اثر کرونا را داشت/ باید از بانک ها تقدیر کرد

بانک ها با ارائه خدمات در دوران کرونا خوش درخشیدند/ بانک ملی به دلیل بالا بودن مراجعات بیشترین کشته بر اثر کرونا را داشت/ باید از بانک ها تقدیر کرد

امیر خجسته نماینده همدان و عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس دهم شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خط اعتدال با اشاره به ابتلای کارمندان بانک ها به کرونا و درگذشت تعداد زیادی از این افراد گفت: کارمندان بانک ارتباط مستقیمی با مردم داشتند و همین امر موجب ابتلای تعدادی زیادی از آنها به کرونا شد. به همین دلیل تعدادی زیادی از کارمندان هم فوت شدند.

او ادامه داد: همانطور که کادر درمان و پزشکی را شهید خدمت محسوب کردند باید کارمندان بانکی که فوت شدند را شهید محسوب کنند. هر دو گروه در حال خدمت به مردم بودند که به کرونا مبتلا و در گذشتند. علاوه بر این باید افراد دیگری که اثبات شده در راه خدمت به مردم به کرونا مبتلا و فوت شدند را باید شهید خدمت محسوب کنند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: کارمندان بانک ها در روزهایی که کشور با کرونا دست و پنجه نرم می کرد در میدان حاضر بودند و به واقع خوش درخشیدند.

خجسته با اشاره به فوت کارمندان بانک ملی بر اثر ابتلا به کرونا، گفت: کارمندان بانک ملی به دلیل اینکه تعداد مراجعات به این بانک بیش از سایر بانک ها است بیشتر به کرونا مبتلا شدند و به همین دلیل فوت شدگان بانک ملی به نسبت سایر بانکها بیشتر است. کارکنان بانک ها نگذاشتند که کار مردم لنگ شود و شهید هم دادند. اقدامات بانک ها در دوران کرونا جای تقدیر و تشکر دارد و مسئولان نظام و وزیر اقتصاد باید از بانک ها تقدیر کند.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا