شناسه خبر : 171304
تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۶:۲۲ ق٫ظ

برگزاری نشست کمیته ملی المپیک با فدراسیون‌های تکواندو و کشتی

در نشست نخست با حضور سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک ۲۰۲۰، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، فرید فتاحیان مدیر امور بین‌الملل و سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو و فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی مردان تکواندو حضور داشتند. نشست دوم هم با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد. در این دو نشست مسئولان دو فدراسیون یادشده به بیان برنامه‌های در دست اجرا، مشکلات و کمبودهای خود پرداختند.

 

نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ درباره دو نشست امروز با فدراسیون‌های تکواندو و کشتی ابراز داشت: در پی وبینار هفته گذشته سرپرست کاروان تیم‌های اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ که با حضور کمیته برگزاری بازی‌ها و مدیران کمیته بین‌المللی المپیک برگزار شد. تأکید بر قطعیت برگزاری بازی‌های المپیک در سال آینده بود. بر همین اساس و با توجه به جدیت برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو مقرر شد تا هر هفته دوشنبه با دو تا سه فدراسیون‌های المپیکی نشستی داشته باشیم تا پس از بررسی گزارش رؤسا و کادر فنی فدراسیون‌ها، شرایط اردوها و ورزشکاران مشخص شود که کمیته ملی المپیک و به طور کلی دستگاه ورزش چه پشتیبانی و حمایتی می‌تواند از این رشته‌ها داشته باشد.

وی تأکید کرد: برگزاری این جلسات بسیار مفید است و از طرف کمیته ملی المپیک پیش‌بینی شده است که یک بودجه خاص علاوه بر بودجه از پیش تعیین‌شده به فدراسیون‌های المپیکی پرداخت کند.

سجادی افزود: در نشست امروز با مسئولان فدراسیون‌های تکواندو و کشتی نیز مقرر شد تا در اسرع وقت برنامه‌ها، اردوها و مسابقات احتمالی که قرار است تا پایان سال در آن شرکت کنند و همچنین تجهیزات و لوازم‌هایی که برای تشکیل اردوها نیاز دارند را به ما اعلام کنند تا طی چهار الی پنج هفته بخش اولیه کار را پیش ببریم.

سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های المپیک درباره جلسه امروز با الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: در جلسه امروز در مورد مشکلات خانم هاشمی گفت‌وگو و همفکری کردیم و مقرر شد تا روز چهارشنبه هفته جاری نیز جلسه‌ای در همین راستا با حضور ریاست فدراسیون تیراندازی و خانم فرهادی‌زاد معاونت ورزش بانوان برگزار کنیم، تا اگر کمبودهایی وجود دارد در جلسه آتی پیگیری و مشکلات برطرف شود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا