شناسه خبر : 144613
تاریخ ارسال : ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۵:۵۵ ب٫ظ

تلاش منافقین برای تخلیه تلفنی خبرنگاران

تلاش منافقین برای تخلیه تلفنی خبرنگاران

به گزارش خط اعتدال ، این دستور بعدازاین صادر شد که عکس‌ها و خبرهایی از درون مقرهای منافقین در آلبانی به بیرون درز پیدا کرد و به نظر می‌رسد سرکردگان این گروهک به دنبال منابع منتشرکننده این اخبار و تصاویر در درون خود هستند.

ازاین‌رو واحد تت یا همان تخلیه تلفنی منافقین موظف شده است تا با تخلیه تلفنی‌های پیاپی از خبرنگاران، مرتبطین آن‌ها و فعالین رسانه‌ای منابع این اخبار را پیدا کنند.

تماس‌های صورت گرفته از سوی منافقین در اروپا که معمولاً از آلبانی انجام می‌شود، بیشتر بر خبرنگاران رسانه‌های تمرکز دارد که به انتشار مطالب جدید از درون کمپ‌های منافقین در آلبانی پرداخته‌اند.

استفاده اعضای منافقین از سخت‌افزارهای جدید سبب شده در این تماس‌ها، شماره‌هایی از ایران بر روی نمایشگر تلفن خبرنگاران درج شود تا در حد امکان از شک خبرنگاران در رابطه با تماس‌های صورت گرفته جلوگیری گردد. این در حالی است که چنین شماره تلفن‌هایی در شبکه اپراتورهای تلفن همراه در ایران وجود خارجی ندارد.

عنصر منافقین در پوشش یک مسئول دولتی یا یک مؤسسه وابسته به سازمان‌های دولتی تماس گرفته و ضمن تشکر در رابطه با مطالب درج‌شده! با این توجیه که اطلاعات بیشتری در این رابطه لازم دارد، سعی می‌کند منابع این اخبار و اطلاعات را به دست آورد.

هرچند اکثر تلاش‌های منافقین برای تخلیه تلفنی یا همان تخلیه اطلاعاتی خبرنگاران بی‌نتیجه بوده، اما لزوم هوشیاری خبرنگاران و آموزش در رابطه با روش‌های تخلیه تلفنی را بیشتر از گذشته کرده است.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا