شناسه خبر : 148234
تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۷:۲۰ ق٫ظ

جمالی، سخنگوی هیات نظارت در گفت وگو با «خط اعتدال» با اشاره به جلسه مربوط به توییت «دخترآبی»:خانم سلحشوری گفت پیگیر مطالبه اجتماعی بودم نه بحث امنیتی

 

خانم سلحشوری گفت پیگیر مطالبه اجتماعی بودم نه بحث امنیتی/ شکایت نماینده تهران از دو نماینده با هشتک ماساژور/ نمایندگان فوق جهت توضیح جلسه آینده به هیات نظارت می آیند/ نظر هیات نظارت جلسه بعد اعلام می شود

محمدجواد جمالی نوبندگانی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره جلسه روز سه شنبه این هیات به منظور رسیدگی به پرونده پروانه سلحشوری، نماینده تهران درباره توییت «دختر آبی» گفت: این جلسه تشکیل شد و خانم سلحشوری تاکید کرد که هدفش از این توییت پیگیری یک مطالبه اجتماعی بوده است نه یک بحث امنیتی.

محمدجواد جمالی نوبندگانی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت وگو با «خط اعتدال»، با اشاره به جلسه سه شنبه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی شکایت از پروانه سلحشوری، نماینده مردم تهران در مجلس، درباره توییتی که درخصوص مرگ «دختر آبی» منتشر کرده بود، گفت: خانم سلحشوری در جلسه روز سه شنبه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان حضور پیدا کرد و تویحاتی در این باره داد.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد: ایشان هم از دو نماینده ای که درباره برادرزاده او صحبت های خلاف واقعی مطرح کرده بودند، شکایت داشت و قرار شد آن دو نماینده هم در اولین فرصت به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان حضور یابند و توضیحاتشان را در این باره استماع کنیم.

جمالی نوبندگانی توضیح داد: خانم سلحشوری درباره توییت منتشر شده درباره دختر آبی، توضیح داد:  خانم سلحشوری گفتند دراین باره نظر سوئی نداشتم و قصدم به هم زدن امنیت کشور نبوده است.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تصریح  کرد: تاکید ایشان بر این بود که به صحبت های من دامن زده شد است و بیشترین تاکید او این بود که دنبال مطالبه اجتماعی بودم نه یک بحث امنیتی. بنابراین در جلسه بعدی هیات نظارت بررفتار نمایندگان نظر اعضای هیات دراین باره اعلام خواهد شد.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا