شناسه خبر : 129031
تاریخ ارسال : ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۷:۲۶ ق٫ظ

در گفت وگو با “خط اعتدال”/عابدی، سخنگوی کمیسیون بهداشت: دکترنمکی گزینه مطلوب وزارت بهداشت است/ گزینه ای مجرب از بدنه نظام بهداشت و درمان/او می تواند گزینه مورد وثوق رئیس جمهوری برای وزارت بهداشت باشد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم با تاکید بر تجربه و توانمندی های سرپرست فعلی وزارت بهداشت و درمان گفت: دکتر نمکی از درون نظام بهداشت و درمان رشد کرده و خانه بهداشت را دیده و برای آن ایده داشته است. بنابراین با توجه به تجربیات متعدد در حوزه بهداشت و کارنامه موفقی که در این حوزه دارد، می تواند از طرف رئیس جمهوری به عنوان گزینه وزارت بهداشت و درمان معرفی شود.

 

حیدرعلی عابدی، در گفت وگو با خط اعتدال در حمایت از نمکی، سرپرست فعلی وزارت بهداشت و درمان بعد از استعفای قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، اعلام کرد که نمکی گزینه مناسبی برای جانشینی هاشمی در وزارت بهداشت و درمان است.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس همچنین تاکید کرد: دکتر نمکی فردی است که از درون نظام بهداشت و درمان رشد کرده است و خانه بهداشت را دیده و برای آن ایده داشته است. همچنین برای خانه بهداشت و مراکز بهداشت و درمان روستایی هم برنامه و ایده داشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سیستم دارویی و کارخانه های دارویی کشور تجربه کافی را دارد و به عنوان رئیس موفق دانشکده علوم پزشکی هم دارای تجربه است و کارکرد خوب و مثبتی داشته است.

عابدی با تاکید بر اینکه نمکی از توانمندی لازم برای اداره وزارت بهداشت و درمان برخوردار است، گفت: به نظرم ایشان از مجموعه توانمندی ها و تجارب لازم برای وزارت بهداشت برخوردار است و این قابلیت را دارد که رئیس جمهوری ایشان را به عنوان وزیر بهداشت و درمان معرفی کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم شورای اسلامی همچنین اضافه کرد: تجربه دیگری که می تواند ایشان را در فصل بودجه کمک کند، این است که تجربه سازمان برنامه و بودجه را دارد و معاون دکتر نوبخت بوده است و این موضوع به خودی خود یک نکته مثبت در کارنامه ایشان است.

این نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمکی می تواند گزینه مناسبی برای وزارت بهداشت و درمان و جانشین مناسب وزیر مستعفی باشد، اظهار کرد: حامی همه مدیرانی که برای جمهوری اسلامی تعهد و تخصص و توانمند داشته باشند هستم و برای چنین مدیرانی ارزش قائلم و از آنها حمایت می کنم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا