شناسه خبر : 161020
تاریخ ارسال : ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۶:۴۹ ب٫ظ

درخواست مودی از مردم هند برای رعایت قرنطینه ۲۱ روزه سراسری

نخست وزیر هند برای دومین بار از زمان شیوع کرونا در این کشور برای مردم سخنرانی کرد و گفت، مردم باید برای سه هفته یا ۲۱ روز در خانه‌های خود بمانند.

به گزارش خط اعتدال ، به نقل از خبرگزاری تایمز آو ایندیا، نارندار مودی، نخست وزیر هند به مردم تاکید کرد در خانه‌هایشان بمانند چون کشور در تعطیلی کامل به سر می‌برد و هر کسی که این قوانین را رعایت نکند، دستگیر می‌شود. مردم نباید از خانه‌های خود خارج شوند.

درخواست مودی از مردم هند برای رعایت قرنطینه ۲۱ روزه سراسری

نخست وزیر هند در دومین سخنرانی خود برای مردم از زمان شیوع کرونا همچنین گفت، در روزهای گذشته مردم از فرصت تعطیلی‌ها و قرنطینه استفاده کرده و الگوهای رفتاری نوآورانه خلق کردند.

وی به یک الگوی ویژه اشاره کرد که کرونا واژه‌ای تشکیل شده از سرواژه‌های یک عبارت است که به هندی “راه برگشتی نیست” می‌شود. اینکه تا ۲۱ روز بعد از خانه‌هایتان خارج شوید را از فکرتان دور کنید و همانجایی که هستید، بمانید. اگر شما به مدت ۲۱ روز از این قرنطینه تبعیت نکنید، خانواده شما ممکن است ۲۱ سال با مشکل روبرو شوند و برخی خانواده‌ها برای همیشه محروم شوند.

از ابتدای صبح امروز (چهارشنبه) هند به طور کامل قرنطینه شده و خیابان‌های شهرها در حالی که مملو از میلیون‌ها تن می‌شدند،  تقریبا خالی هستند.

انتهای پیام


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا