شناسه خبر : 112465
تاریخ ارسال : ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲:۱۴ ب٫ظ
فاطمه گودرزی (بازیگر سینما و تلویزیون)در گفتگو با «خط اعتدال»:

هنرمندان به آقای روحانی رای دادند و هنوز هم مخالف ایشان نیستند/ اعتراض هنرمندان به نفع روحانی ست

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

درخواست هنرمندان از رییس جمهور
بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به اینکه خواسته قشر هنرمندان از رییس جمهور توجه به الویت های جامعه است گفت:همگی هنرمندان به آقای روحانی رای دادند و هنوز هم مخالف ایشان نیستند بلکه معترض به بخش هایی از سیاستگذاری ها هستند.
فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با سرویس فرهنگی «خط اعتدال» با اشاره به اینکه برخی از سینما گران و هنرمندان با انتشار پست هایی در فضای مجازی دعوت رییس جمهور را برای ضیافت افطاری رد کردند گفت: رد کردن هنرمندان از دعوت رییس جمهور بیشتر به خاطر وضع معشیتی مردم است وقشر هنرمندان بدین گونه خواستند به نوعی اعتراض کنند که نباید این شرایط امروزی ادامه داشته باشد. متأسفانه  مردم در شرایط خوبی زندگی نمی کنند.
وی ادامه داد: برنامه افطاری بهانه خوبی بود که قشر هنرمندان بتوانند حرف های دل خودشان را بزنند زیرا تا حالا هرچه منتظرمانده بودند اتفاق خاصی برای آنها به وجود نیامده بود. همه ما فکر کردیم شاید با رد کردن دعوت رییس جمهوراز ضیافت افطاری به این صورت بتوان کمی بیشتر توجه رییس جمهور را به قشر هنرمندان معطوف کرد.
ما قشر هنرمندان آرزو داریم شرایط بهتری در جامعه ایجاد شود حتی اعتراض هنرمندان نیز به نفع ایشان است زیرا کمی توجه داشتن بیشتر به مردم بهتر از یک کار تشریفاتی است.
این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ بر اینکه آیا رد کردن دعوت رسمی رییس جمهور به عنوان منتخب مردم آن هم به این شیوه بی احترامی به رای مردم تلقی می شود به خبرنگار «خط اعتدال» گفت: قشرهنرمندان و سینما گران از جمله کسانی بودند که همگی به آقای روحانی رای دادند و هنوز هم مخالف ایشان نیستند بلکه معترض به بخش هایی از سیاستگذاری ها هستند وبلکه طلبیدن و توجه بیشتراز طرف وی به قشر هنرمندان می باشد.
گودرزی بهترین واکنش دولت به این قهر کردن ها اجرای تلاش بیشتر برای مردم دانست و اظهار داشت: بهترین واکنش از سوی دولت این است که بگویند حرف های شما را شنیدیم و متوجه در خواست هایتان شدیم و درنهایت تلاش برای اجرای در خواست شما انجام می شود.
وی رسیدگی جدی را به در خواست مردم عنوان کرد و گفت: واقعاًباید دولت به در خواست مردم عمل کنند و فقط در حد دیالوگ و شعار نباشد.
همگی ما شاهد یم که شرایط زندگی مردم خوب نیست چند روز پیش من شنیدم نان گران شده است به نظر من هرچیزی که گران شود نباید نان یک درصد هم گران شود.
این بازیگر سینما و تلویزیون با آرزوی اینکه در آینده شاهد اتفاقات خوبی از سوی دولت باشیم، گفت: خواهش قشر هنرمندان و سینما گران از رییس جمهور این است که به اولویت های جامعه توجه شود الان برای مردم وضعیت اقتصادی مهم است و نباید مردم به علت فقرشرمنده خانواده و زن و بچه خود شوند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا