شناسه خبر : 174901
تاریخ ارسال : ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۲:۲۰ ب٫ظ

در گفتگو با خط اعتدال/ سردار حسینی؛معاون سپاه حضرت محمد رسول الله (ص): طرح شهید حاج قاسم با کمک وزارت بهداشت به نتایج خوبی رسیده است/ تا نابودی کامل این ویروس در کشور این طرح ادامه خواهد داشت

سردار محمود حسینی، معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در گفتگو با اعتدال با اشاره به طرح شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: در این طرح به بیش از یک سوم درب منازل خانوارهای تهرانی به صورت حضوری مراجعه شد.

وی افزود: بسیجیان با حضور در درب منازل به خانواده ها ارائه بروشور و آموزش ماسک و مواد ضد عفونی ارائه می کند. همچنین در صورت درخواست خانواده‌ها منازل آنها را ضدعفونی می کنند.

معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ خاطرنشان کرد: همچنین بسیجیان و آموزش دیده با حضور در درب خانه ها ارتباط مردم با پایگاه های بهداشت و درمان محله ها را نیز برقرار می کنند‌. الحمدلله این طرح تاکنون به نتایج خوبی دست پیدا کرده که در نوع خود بی نظیر است.

سردار حسینی با بیان اینکه در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی یکسری خدمات به صورت هدفمند و رایگان به خانواده‌ها و مردم ارائه می‌شود، بیان کرد: در گذشته در کمکهای مومنانه عموم مردم را مدنظر قرار می‌دادیم؛ اما برای اینکه فرایند قرنطینه خانگی انجام شود و زنجیره شیوع ویروس کرونا در کشور قطع شود به خانواده ها اعلام کرده ایم که در منازل خود بمانند و ما برای مایحتاج آنها کمک خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همچنین به خانواده هایی که مبتلا به ویروس کرونا بودند در این طرح به صورت هدفمند بحث امرار معاش آنها مطرح بود و بسیجیان برای تامین امرار معاش آنها کمک کردند که این امر منجر شد درصد قابل توجهی میزان شیوع ویروس کرونا کاهش یابد.

معاونت اقشار سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در پایان گفت: حدود ۴۰ روز از آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی میگذرد که تا کنون منجر شد میزان مراجعه مردم به بیمارستان ها، شیوع ویروس کرونا و در نهایت مرگ و میر بر اثر این ویروس کاهش یابد. از این رو تا نابودی کامل این ویروس در کشور این طرح ادامه خواهد داشت.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا