شناسه خبر : 130885
تاریخ ارسال : ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۱۸ ب٫ظ

در گفت وگو با «خطِ اعتدال» /جلال میرزایی(نماینده مردم ایلام):پاکدستی و کارآمدی دو معیار مدنظر وزیر اقتصاد و دارایی/کارنامه ۱۰۰ روزه وزیر اقتصاد در این مدت قابل قبول است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در گفت وگو با «خطِ اعتدال» /جلال میرزایی(نماینده مردم ایلام):پاکدستی و کارآمدی دو معیار مدنظر وزیر اقتصاد و دارایی/کارنامه 100 روزه وزیر اقتصاد در این مدت قابل قبول است

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ گفت: در این زمان کوتاه وزیر اقتصاد به واسطه معیارهای مناسب پاکدستی و کارآمدی شرایط اقتصادی را به ثبات نسبی و آرامش رسانده است و عزم خوبی در این باره دارد. بنابراین به واسطه تلاش بانک ها و بیمه ها می توانند به طور مستقیم وغیر مستقیم باری از دوش مردم بردارند.

جلال میرزایی در گفت وگو با «خطِ اعتدال» با مثبت خواندن عملکرد وزیر اقتصاد و دارایی در این فرصت کوتاه چند ماهه اظهار کرد: هنوز برای ارزیابی عملکرد وزیر اقتصاد زود است، ولی در همین زمان کوتاه ایشان یکسری تغییرات اعمال کرده است که معیارهای درستی است. یکی ازمعیارهای اعمال شده پاکدستی و دیگری کارآمدی است که به خوبی دراین مدت رعایت کرده است.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ تاکید کرد: این تغییرات فضا را آرام کرده و برخی معانت ها برای تحرک بیشتر حوزه های مختلف فعال شده اند. بنابراین به واسطه تلاش بانک ها و بیمه ها می توانند به طور مستقیم وغیر مستقیم باری از دوش مردم بردارند و این کارها در دست اقدام است.

نماینده مردم ایلام در خانه ملت ادامه داد: ضمن اینکه دکتر دژپسند به عنوان کسی که به بودجه کشور اشراف دارد، سعی می کند به کنترل این وضعیت کمک کند و عزم خوبی هم برای کنترل و ایجاد ثبات ارزی و آرامش نسبی دارد و در این راه تا حدی موفق شده است.

میرزایی ثبات نسبی بازار ارز را محصول تلاش وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه دانست و افزود: فعلا شرایط خوب است ولی باید توجه داشته باشند در صورتی که این روال ادامه داشته باشد در دراز مدت ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند.

این عضو کمیسیون انرژی و فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: از آنجایی که یک دوره ای تحت تاثیر افزایش قیمت ارز شاهد افزایش قیمت خدمات و کالا بودیم، این نگرانی وجود دارد با توجه به محدودیتی که در واردات کالاها ایجاد شده است، اگر گشایش مدیریت شده ای برای واردات نداشته باشیم، کمبود کالا این بار باعث افزایش قیمت کالا می شود و باید در این باره مراقب باشند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا