شناسه خبر : 155859
تاریخ ارسال : ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۵:۵۴ ق٫ظ

در گفت وگو با «خط اعتدال»/موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد در مجلس:ما به جنگ زنده ایم و حس جنگندگی در ما تقویت شده است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد در مجلس بااشاره به اینکه مردم ما خواستار مقابله به مثل و اقدامات تلافی جویانه در قبال ترور سردار سلیمانی هستند، گفت: سید حسن نصرالله تاکید کرد در بین شخصیت های آمریکایی در حد و شان سردار سلیمانی سراغ نداریم که درباره او مقابله به مثل کنیم، ولی بالاخره مقامات عالی رتبه درباره مقابله به مثل با آمریکا طبق مطالبه مردم تصمیم خواهند گرفت.

در گفت وگو با «خط اعتدال»: موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد در مجلس مردم درباره مقابله به مثل ترور سردار سلیمانی تاکید دارند/ سید حسن نصرالله گفت که بین شخصیت‌های آمریکایی کسی در شان سردار سلیمانی نیست/ دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که نوع مقابله به مثل ما از جنس نظامی خواهد بود/ ما به جنگ زنده ایم و حس جنگندگی در ما تقویت شده است

ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد در مجلس در گفت وگو با خط اعتدال، درباره ترور سردار سلیمانی و تهدیدات توییتری ترامپ گفت: درگیر جنگیم و در جنگ طرفین برای یکدیگر رجزخوانی می کنند. توییت های تهدیدآمیز ترامپ هم رجزخوانی است. ولی آنچه مردم ما در این چند روزه از خود نشان داده اند، اصرار و تاکید به انتقام گیری و مقابله به مثل با آمریکا است.
نماینده اصلاح طلب مردم یزد در مجلس ادامه داد: مردم خواستار مقابله به مثل با آمریکا از جنس اقدامی هستند که دشمن انجام داده است و خواسته آنها انتقام و مقابله به مثل است.
موسوی در پاسخ به اینکه منظورتان از مقابله به مثل چیست؟ گفت: مقابله به مثل از همان جنسی است که باید مقابله شود. البته سید حسن نصرالله در این باره گفت که در بین شخصیت های آمریکایی در حد و هم شان سردار سلیمانی سراغ نداریم که درباره او مقابله به مثل کنیم، ولی بالاخره تصمیم مسئولان عالی رتبه نظام است که نوع مقابله به مثل را تعیین کنند.
نماینده مردم یزد در مجلس تاکید کرد: در اینکه باید مقابله به مثل شود شکی نیست و آقای شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد که نوع مقابله به مثل از جنس نظامی خواهد بود و در این شکی نیست. ولی روز و زمان اجرای آن با مسئولین عالی رتبه است و بعید است قبل از خاکسپاری سردار، مقابله به مثل نظامی انجام شود.
او با بیان اینکه «مقابله به مثل سیاسی با برداشتن گام پنجم کاهش تعهدات برجام برداشته شده است»، گفت: بعد از مقابله به مثل سیاسی نوبت مقابله به مثل نظامی است.تصورم این است که قطعا این اتفاق می افتد چرا که اگر تقابلی نداشته باشیم، مردم ما را تحت فشار قرار خواهند داد.
** ترامپ نمی تواند نابود کننده فرهنگ و تمدن یک ملت باشد
عضو فراکسیون امید مجلس بااشاره به تهدید توییتری ترامپ مبنی بر حمله به ۵۲ مراکز فرهنگی ایران در صورت اقدام تلافی جویانه، تصریح کرد: ترامپ نمی تواند نابود کننده فرهنگ و تمدن یک ملت باشد و باید بداند که ما به جنگ زنده ایم و این حس جنگندگی و مقاومت در ما تقویت شده است و مردم ما زیر باز ستم نمی روند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا