شناسه خبر : 164204
تاریخ ارسال : ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹ ب٫ظ

در گفت و گو با خط اعتدال/ عابدی (سخنگوی کمسیون بهداشت و مجلس): وزارت بهداشت در کنترل کرونا خوب عمل کرد

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عضو کمیسیون سابق بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: عملکرد وزارت بهداشت در مقابله با کرونا بسیار خوب بود. وزارت بهداشت در بیماریابی و تشخیص بیماری خوب عمل کرد. علاوه بر این در بحث درمان بسیار خوب کار شد. از سوی دیگر در تولید و توزیع مواد ضد عفونی مورد نیاز کشور و تولید ماسک تلاش های زیادی از سوی وزارت بهداشت انجام شده است

عضو کمیسیون سابق بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: عملکرد وزارت بهداشت در مقابله با کرونا بسیار خوب بود. وزارت بهداشت در بیماریابی و تشخیص بیماری خوب عمل کرد. علاوه بر این در بحث درمان بسیار خوب کار شد. از سوی دیگر در تولید و توزیع مواد ضد عفونی مورد نیاز کشور و تولید ماسک تلاش های زیادی از سوی وزارت بهداشت انجام شده است حیدر عابدی نماینده سابق اصفهان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار خط اعتدال، ضمن تقدیر از وزارت بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، گفت: آقای دکتر نمکی به کنترل بیماری های واگیردار آشنا هستند و با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام شد در مقابله با ویروس کرونا خوب پیش رفتند. او ادامه داد: از سوی دیگر پزشکان و پرستاران بسیار تلاش کردند و زحمت کشیدند. خوشبختانه مهمترین دستاوردی که در مقابله به کرونا داشتیم آمار پایین مرگ و میر در کشور ما به نسبت سایر کشورها است. علت آن هم این است که تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کووید 19 نیازمند آی سی یو هستند و ما در کشورمان آی سی یو های مجهزی داریم. علاوه بر این کادر پزشکی و پرستاری قوی داریم و به همین دلیل به نسبت کشورهای دیگر توانستیم کارنامه موفق تری داشته باشیم. این عضو سابق کیمسیون بهداشت و درمان، اعلام کرد: عملکرد وزارت بهداشت در مقابله با کرونا بسیار خوب بود. وزارت بهداشت در بیماریابی و تشخیص بیماری کرونا خوب عمل کرد. علاوه بر این در بحث درمان بسیار خوب کار شد. از سوی دیگر در تولید و توزیع مواد ضد عفونی مورد نیاز کشور و تولید ماسک تلاش های زیادی از سوی وزارت بهداشت انجام شده است. عابدی تاکید کرد: یکی از محوری ترین کارهایی که وزارت بهداشت و درمان توانست انجام دهد جلب همکاری بین بخشی بود و توانست وزارتخانه های مختلف را در جهت مبارزه با کرونا همسو کند و اقدامات خوبی انجام شد. البته نباید فراموش کرد که در کنار این مسائل مردم به همدیگر کمک کردند. سخنگوی سابق کمسیون بهداشت مجلس ادامه داد: بنابراین مجموعه وزارت بهداشت و درمان، مجموعه دولت و سایر نهادها از جمله ارتش، بسیج و سپاه به میدان آمدند. اقدامات کمیسیون بهداشت مجلس نیز در موثر بود. اما مردم هم نقش بسیار موثری در تبعیت از دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی داشتند. تمام این موارد دست به دست هم داد و ما امروز کارنامه قابل قبولی را در کنترل کرونا در دنیا داریم.

حیدر عابدی نماینده سابق اصفهان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان در گفت و گو با خبرنگار خط اعتدال، ضمن تقدیر از وزارت بهداشت و درمان در مقابله با کرونا، گفت: آقای دکتر نمکی به کنترل بیماری های واگیردار آشنا هستند و با توجه به برنامه ریزی هایی که انجام شد در مقابله با ویروس کرونا خوب پیش رفتند.

او ادامه داد: از سوی دیگر پزشکان و پرستاران بسیار تلاش کردند و زحمت کشیدند. خوشبختانه مهمترین دستاوردی که در مقابله به کرونا داشتیم آمار پایین مرگ و میر در کشور ما به نسبت سایر کشورها است. علت آن هم این است که تعداد زیادی از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ نیازمند آی سی یو هستند و ما در کشورمان آی سی یو های مجهزی داریم. علاوه بر این کادر پزشکی و پرستاری قوی داریم و به همین دلیل به نسبت کشورهای دیگر توانستیم کارنامه موفق تری داشته باشیم.

این عضو سابق کیمسیون بهداشت و درمان، اعلام کرد: عملکرد وزارت بهداشت در مقابله با کرونا بسیار خوب بود. وزارت بهداشت در بیماریابی و تشخیص بیماری کرونا خوب عمل کرد. علاوه بر این در بحث درمان بسیار خوب کار شد. از سوی دیگر در تولید و توزیع مواد ضد عفونی مورد نیاز کشور و تولید ماسک تلاش های زیادی از سوی وزارت بهداشت انجام شده است.

عابدی تاکید کرد: یکی از محوری ترین کارهایی که وزارت بهداشت و درمان توانست انجام دهد جلب همکاری بین بخشی بود و توانست وزارتخانه های مختلف را در جهت مبارزه با کرونا همسو کند و اقدامات خوبی انجام شد. البته نباید فراموش کرد که در کنار این مسائل مردم به همدیگر کمک کردند.

سخنگوی سابق کمسیون بهداشت مجلس ادامه داد: بنابراین مجموعه وزارت بهداشت و درمان، مجموعه دولت و سایر نهادها از جمله ارتش، بسیج و سپاه به میدان آمدند. اقدامات کمیسیون بهداشت مجلس نیز در موثر بود. اما مردم هم نقش بسیار موثری در تبعیت از دستور العمل ها و پروتکل های بهداشتی داشتند. تمام این موارد دست به دست هم داد و ما امروز کارنامه قابل قبولی را در کنترل کرونا در دنیا داریم.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا