شناسه خبر : 164448
تاریخ ارسال : ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۷:۳۶ ب٫ظ

در گفت و گو با خط اعتدال علی اکبری نماینده سابق مجلس: پرداخت مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تامین اجتماعی به احیای ارزش دفترچه بیمه کمک می کند

به گزارش خط اعتدال ، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پرداخت مطالبات وزارت بهداشت از سوی تامین اجتماعی کار بسیار بزرگی است. با پرداخت مطالبات تامین اجتماعی به وزارت بهداشت بخشی از اعتماد بازسازی می شود و این اقدام بسیار مثبت است.

در گفت و گو با خط اعتدال🌀 💢علی اکبری نماینده سابق مجلس: 🔹پرداخت مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تامین اجتماعی به احیای ارزش دفترچه بیمه کمک می کند 🔹یکی از قطب های پزشکی؛ دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و همیشه مشکل عدم پرداخت وجود داشته و گاهی تا یک سال مطالبات آنها پرداخت نمی شد. همین موضوع باعث شد تا برخی از بیمارستان های خصوصی دفترچه های بیمه را نمی پذیرفتند. اما قطعا پرداخت این مطالبات از سوی سازمان تامین اجتماعی تاثیر مثبتی خواهد داشت
علی اکبری نماینده سابق شیراز و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به پرداخت مطالبات وزرات بهداشت از سوی سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تامین اجتماعی اقدام مبارکی است و می تواند به احیای ارزش دفترچه های بیمه کمک کند.

او ادامه داد: پرداخت مطالبات وزارت بهداشت از سوی تامین اجتماعی کار بسیار بزرگی است. یکی از قطب های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است و همیشه مشکل عدم پرداخت وجود داشته و گاهی تا یک سال مطالبات آنها پرداخت نمی شد. همین موضوع باعث شد تا برخی از بیمارستان های خصوصی دفترچه های بیمه را نمی پذیرفتند. اما قطعا پرداخت این مطالبات تاثیر مثبتی خواهد داشت.

این نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: با پرداخت مطالبات تامین اجتماعی به وزارت بهداشت بخشی از اعتماد بازسازی می شود و این اقدام بسیار مثبت است.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا