شناسه خبر : 157568
تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۹:۱۹ ق٫ظ
در گفت و گو با خط اعتدال

محمدرضا نجفی، نماینده مردم تهران در مجلس:ظریف یکی از سرمایه های انسانی و مدیریتی کم نظیر کشور است که باید قدرش را بداینم/ وزیر خارجه کشورمان هرگز طبق صلاحدید شخصی کاری را انجام نمی دهد

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر لازمه حمایت از وزیر امور خارجه کشورمان در برابر هجمه های داخلی و خارجی گفت: دکتر ظریف یکی از سرمایه های انسانی و مدیریتی کم نظیر و ارزشمند کشور است که همیشه حافظ منافع کشور، نظام و مردم بوده است. او هیچ گاه خارج از سیاست های راهبردی نظام و طبق صلاح دید شخصی خود هیچ کاری را انجام نداده است. حتما باید قدرش را بدانیم و در ماموریت های خطیری که دارد به او کمک کنیم.

در گفت و گو با خط اعتدال /محمدرضا نجفی، نماینده مردم تهران در مجلس:ظریف یکی از سرمایه های انسانی و مدیریتی کم نظیر کشور است که باید قدرش را بداینم/ وزیر خارجه کشورمان هرگز طبق صلاحدید شخصی کاری را انجام نمی دهد

محمدرضا نجفی، نماینده مردم تهران در مجلس در گفت و گو با خط اعتدال، با تاکید بر لازمه حمایت از وزیر امور خارجه کشورمان در مقابل فشارهای خارجی گفت: با توجه به انواع فشارهای خارجی که از سوی دشمنان به کشور وارد شده است و در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و همدلی داریم، نباید به دلیل اظهارنظر وزیر خارجه درباره مذاکره با آمریکا که البته معتقدم بدون مطالعه و از سر احساس مطرح نشده است، وزیر خارجه کشورمان را مورد هجوم و بی مهری قرار دهیم.
نماینده مردم تهران د رمجلس اظهار کرد: دکتر ظریف یکی از معتقدترین و پایبندترین افراد در کشور است که با همه داشته ها و سرمایه های وجودی خود در برابر صیانت از جایگاه و حقوق کشور و نظام جمهوری اسلامی در دنیا مجاهدت و ایثار می کند. به نظرم وزیر خارجه کشورمان با کم لطفی هایی که در حق او از سوی برخی اشخاص درکشور می شود، کمترین نسبتی ندارد.
نجفی تاکید کرد: دکتر ظریف طی همه این سال ها به شدت به دفاع از حقوق کشور، نظام و مردم در عرصه بین المللی پرداخته است و به کاری که انجام می دهد باور دارد. او به سیاست ها و تصمیمات نظام تمکین کرده است و تاکنون خارج از سیاست های راهبردی نظام و طبق صلاح دید شخصی خود هیچ کاری را انجام نداده است.
عضو فراکسیون امید مجلس بیان کرد: پنجه انداختن به صورت افراد خدوم و مجاهد و ایثارگر هم آثار و خسارات مستقیم و ذاتی دارد و هم منجر به خسارات جانبی می شود. متاسفانه برخی با تندروی و رفتارهای نسنجیده در حق برخی افراد خدمتگذار ظلم و تعدی می کنند.
نجفی تصریح کرد: ظلم کردن و مظلوم قرار دادن یک انسان خدمتگذار تبعات، عوارض و البته بدآموزی و آثار تربیتی بدی برای جامعه دارد.
این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم گفت: به نظرم چنین رفتارهایی از سوی برخی افراد داخلی که دکتر ظریف را با موضع گیری های خود تحت فشار قرار میدهند، سرمایه سوزی است.
نماینده مردم تهران در خانه ملت تاکید کرد: آقای ظریف یکی از سرمایه های انسانی و مدیریتی کم نظیر و ارزشمند ما است و حتما باید قدرش را بدانیم. همچنین باید در ماموریت های خطیری که دارد به او کمک کنیم نه اینکه پشتش را در مقابل دشمن خالی کنیم و او را مورد هجمه قرار دهیم.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا