شناسه خبر : 114070
تاریخ ارسال : ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۴:۵۰ ب٫ظ

رئیس اتحادیه باشگاه های فوتبال در گفتگو با «خطِ اعتدال»:اگر در بازی با مراکش موفق نشویم امیدی به صعود ایران نیست/ اخراج سر مربی اسپانیا قطعا در بازی تیم ملی اسپانیا تأثیر گذار خواهد بود

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

عزیز الله محمدی( رئیس اتحادیه باشگاه های فوتبال)
صاحب رئیس اتحادیه باشگاه فوتبال ایران با بیان اینکه ایران باید توجه اش با بازی خود باشد گفت: به نظر من کی روش مربی بسیار با هوشی است و می داند با وبه وجود آمدن این گونه مسایل و اخراج سر مربی اسپانیا از لحظ روانی و بازی به تیم ملی ایران تاثیری نخواهد داشت.
عزیز الله محمدی صاحب رئیس اتحادیه باشگاه فوتبال ایران درگفت و گو با گروه ورزشی پایگاه خبری«خط اعتدال» در پاسخ به اینکه با اخراج سر مربی اسپانیا، ایران چه واکنشی می تواند داشته باشد و این اخراج از لحظ روانی چه کمکی به تیم ملی ایران خواهد داشت، گفت: باید ایران تمام توجه اش به کار بازی خود باشد. تیم اسپانیا با توجه به اصول و ارزش های که برای خود قایل هستند منجر شده که سر مربی آنها اخراج شود و همچنین قبل از آنکه بازی جام جهانی تمام شود مربی آنها با باشگاه رئال مادرید قرار داد بسته است و این احتمال وجود دارد که بازیکن های رئال مادرید را بیشتر درزمین بازی به کار گیرد.
همین این قضیه منجر می شود که همان هماهنگی که بین تیم های داخلی خودشان بوده است با بهم ریختگی و بی نظمی روبه رو شود.برای همین به نظرمن تصمیم به جایی گرفته اند که سر مربی اسپانیا را عوض کرده اند واتفاق افتادن این مساله نیز غیر قابل فهم برای طرفداران تیم فوتبال اسپانیا بوده است.
وی در ادامه افزود: با اخراج سر مربی اسپانیا قطعا در بازی تیم ملی اسپانیا تأثیر گذار خواهد بود و به خصوص در بازی اول با پرتغال مشخص خواهد شد که آیا واقعا این تغییراتی که به وجود آمده است تاثیر دارد یا نه؟ زیرا تیم اسپانیا تیمی بسیار پیشرفته ای است و بازیکنان آنان سیستم خاصی دارند و طبق آن سیستم و قاعده بازی می کنند.
محمدی با بیان اینکه به هر حال در بازی اول تیم اسپانیا کار مربی جدید مشخص خواهد شد گفت: زیرا این مربی به نام خولن لوپتگی که سر مربی ماتادورها انتخاب شده است از جایی نیاورده اند وقبلا این مربی برای کمک در بازی تیم اسپانیا بوده است و شاید هم با بودن وی آنچنان تاثیری در بازی تیم ملی اسپانیا به وجود نیاید.
وی با توجه به اینکه در بازی دوم که اسپانیا با ایران خواهد داشت، گفت: به نظر من اگر نقاط ضعفی در بازی تیم اسپانیا بوده است دیگر برطرف خواهد شد وتیم اسپانیا بازی خودشان را خواهند داشت و بچه های تیم ملی ایران نباید به این قضیه توجه داشته باشند.
صاحب رئیس اتحادیه باشگاه فوتبال ایران در ادامه افزود: به نظر من کی روش مربی بسیار با هوشی است و می داند که این با وجود آمدن این گونه مسایل و این اخراج از لحظ روانی و بازی به تیم ملی ایران تاثیری نخواهد داشت وهمچنین ایشون از مربیان سطح بالایی هستند و قبلا مربی تیم اسپانیا و پرتغال نیز بوده است و می داند که در اینگونه موارد باید چکار کند.
محمدی تحلیل شخصی خودش را از نتایج احتمالی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با توجه به اینکه سیستم بازی با بودن سرمربی کی روش بیشترحالت جنبه دفاعی دارد ونیز با توکل به خدا با بازی تیم ملی ایران با مراکش یک و هیچ برد با ایران است و با تلاش تیم ملی ایران برای دو بازی دیگر به صورت مساوی پیش خواهد رفت.
وی با اینکه با توجه به اینکه در بازی اول مشخص خواهد شد که چقدر امیدوار باشم که تیم ملی ایران از این مرحله صعود خواهد کرد گفت: اگرتیم ملی ایران در بازی با مراکش بزند دوتا صعود داریم و اگر در بازی با مراکش موفق نشویم امیدی به صعود ایران نیست.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا