شناسه خبر : 182160
تاریخ ارسال : ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۸:۱۰ ق٫ظ

رئیس جمهور تونس: پوست حیوانات قربانی از فعالیت های من مهمتر شده است

رئیس جمهور تونس روز گذشته رسانه های این کشور را به باد انتقاد گرفت و آنها را به سرپوش گذاشتن بر فعالیت ها و تحرکاتش برای حل بحران بهداشتی این کشور متهم کرد.

به گزارش خط اعتدال به نقل از ارم نیوز، «قیس سعید» در اظهاراتی گفت که رسانه های این کشور ابتکارها و اقداماتش را چه درتونس و چه در سطح شورای امنیت، اتحادیه آفریقا، سازمان بهداشت جهانی و کشورهای خارجی نادیده گرفتند و به حاشیه راندند.

رئیس جمهور تونس با انتقاد از  نحوه پخش اخبار در رسانه های رسمی این کشور گفت: آنها قبل از اینکه درباره تماس هایم با روسای جمهور کشورهای برادر سخن بگویند، درباه پوست حیوانات قربانی سخن می گویند؛ انگار قضیه پوست حیوان قربانی مهمتر است. دست کم به کشورهای دیگر احترام می گذاشتند.

سعید ادامه داد:زمانی خواهد آمد که در آن تونسی ها بسیاری از حقایق و جنایت ها را خواهند فهیمد و اینهایی که در حق مردم جنایت کردند، در برابر قانون مسئول کامل خواهند بود.

وی اخیرا نیز با حمله به دولت هشام المشمیشی نخست وزیر تونس گفته بود که رقیب هیچ کس نیست و هرکس که گمان می کند بر سر سلامت تونسی ها با او رقابت می کند، به واکسنی از نوع دیگر نیاز دارد.

خبر را در ارم نیوز ببینید


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا