شناسه خبر : 169554
تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲:۴۴ ب٫ظ

رئیس دستگاه قضا: عدالت باید در عرصه‌های مختلف در اولویت قرار بگیرد

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در قانون اساسی کشور و بیانات مقام معظم رهبری به اجرای عدالت تاکید شده است، گفت: این عدالت باید در عرصه‌های مختلف در اولویت قرار بگیرد و همواره اجرای عدالت در اجرای قوانین و مقررات محور باشد، کم‌کاری در این حوزه موجب خسارت می‌شود.

رئیس دستگاه قضا: عدالت باید در عرصه‌های مختلف در اولویت قرار بگیرد

به گزارش  خط اعتدال ، حجت الاسلام‌والمسلمین ابراهیم رئیسی ۲۰ شهریورماه در جلسه شورای اداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نکاتی که به عنوان مطالبه در این جلسه عنوان شد یادداشت شده و مورد پیگیری قرار می‌گیرد، اظهار کرد: پزشکان، پرستاران، گروه‌های جهادی و سایر اقشار در بحث کرونا پای کار آمدند، همچنین در پی مطالبه مقام معظم رهبری مواسات مومنانه برای کمک به محرومان در دستور کار قرار گرفت.

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: در اجرای اصول بهداشتی همه آحاد جامعه باید کمک کنند و با کمک به نیازمندان آلام مردم در این شرایط کم شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در قانون اساسی کشور و بیانات مقام معظم رهبری به اجرای عدالت تاکید شده است، یادآور شد: این عدالت باید در عرصه‌های مختلف در اولویت قرار بگیرد و همواره اجرای عدالت در اجرای قوانین و مقررات محور باشد، کم‌کاری در این حوزه موجب خسارت می‌شود.

رئیسی با تاکید بر اینکه اجرای عدالت و مبارزه با فساد باید از راهبردهای اساسی در کشور باشد، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب این موضوع را در بیانیه گام دوم و در بیانات خود مورد تاکید قرار دادند.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز پرچم عدالت‌خواهی و حق‌خواهی مورد توجه رهبر انقلاب اسلامی قرار گرفته است، گفت: همه ما سربازان ایشان در اجرای عدالت هستیم، محوری‌ترین شخصیت ویژگی امام خمینی(ره) نیز عدالتخواهی بود.

خبر در حال تکمیل است…


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا