شناسه خبر : 132759
تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶ ب٫ظ
رزم حسینی (استاندار خراسان رضوی):

تربیت اقتصادی نشده ایم/کارنامه فرمانداران مبتنی بر ارزش اقتصادی خواهد بود.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

علیرضا رزم  حسینی در جریان سفر خود به شهرستان خوشاب و بعد از انعقاد تفاهم نامه معین های اقتصادی در جمع مردم و مسئولان محلی گفت: انتطار من از همه این است که نگاه خودمان را نسبت به کارآفرین و سرمایه گذار عوض کنیم، چون در این صورت فرصت های زیادی از دست خواهیم دادرزم حسینی (استاندار خراسان رضوی):تربیت اقتصادی نشده ایم/کارنامه فرمانداران مبتنی بر ارزش اقتصادی خواهد بود..
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: جمهوری اسلامی در حوزه سیاسی موفق بود چون در چهل سال گذشته همه ارکان حکومت توسط مردم  انتخاب می شوند، و همچنین در حوزه امنیتی و نظامی هم توفیقاتی داشتیم که اگر به سمت سوریه  یا یمن می رویم به منظور امنیت داخل کشور است بهرحال باید دانست که امروزه دامنه امنیت کشورها در درون کشور ها تامین نمی شود همانطور که ناوهای آمریکا در اقیانوس هند هستند.
وی در همین راستا اضافه کرد: در حوزه عمرانی و آبادانی هم فعالیت های بسیار زیادی صورت گرفته است که کارنامه درخشانی محسوب می شود.
رزم حسینی ضمن بیان این که هدف اقتصاد ارتقاء رفاه  اجتماعی جامعه است و باید تحول واقعی در شهرستان ها ایجاد شود، افزود: حالا که می خواهیم پیشرفت کنیم چه کسی باید بین درآمد و هزینه توازن برقرار کند؟
وی اذعان کرد: ما می خواهیم بروکراسی نحس اداری را از بین ببریم لذا باید بگوئیم کارنامه فرمانداران در سراسر استان مبتنی بر ارزش اقتصادی خواهد بود.
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: ما تربیت اقتصادی نشده ایم این در حالی است که دنیا چهل پنجاه سال پیش این کار را انجام داده اند و نتایج آن را هم دیده اند لذا باید روی رونق اقتصادی توجه بیشتری بشود.
رزم حسینی اذعان کرد: برای اقتصاد مردمی به مجاهد اقتصادی نیاز داریم و انتطار من از همه این است که نگاه خودمان را نسبت به کارآفرین و سرمایه گذار عوض کنیم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا