شناسه خبر : 168639
تاریخ ارسال : ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۵۴ ق٫ظ

رویکرد سازمان برنامه و بودجه بهبود شرایط کادر درمانی کشور است

رئیس شورای عالی نظام پرستاری گفت: سازمان برنامه و بودجه در تلاش برای بهبود شرایط کادر درمانی کشور است، البته تلاش‌ها باید بیشتر شود و ادامه یابد، بدون شک پرسنلی که شبانه‌روز کار می‌کند توقع دارد پرداخت‌هایش سر موعد صورت بگیرد.

شمس الدین شمس  به اقدامات مثبت سازمان برنامه و بودجه در حمایت از کادر درمانی کشور اشاره کرد و گفت: رویکردی که دولت و بخصوص سازمان برنامه و بودجه در حمایت از کادر درمان در پیش گرفته، بسیار مثبت است. در جلساتی که با آقای نوبخت ریاست سازمان برنامه و بودجه داشتیم شاهد نگاه مثبت وی به کادر درمان کشور هستیم.
وی ادامه داد: آقای نوبخت به دنبال تقویت انگیزه و روحیه کادر درمانی و جامعه پرستاری کشور است. جامعه پرستاری ما به دلیل کمبود نیروی انسانی به شدت تحت فشار است و در این راستا نیازمند افزایش پرسنل هستیم. خوشبختانه با رویکردی که از سازمان برنامه و بودجه می بینیم این سازمان تا جای ممکن برای جذب نیروی انسانی تامین اعتبار می کند.
رئیس شورای عالی نظام پرستاری تاکید کرد: رویکرد سازمان برنامه و بودجه در جهت بهبود شرایط کادر درمانی کشور است، البته تلاش ها باید بیشتر شود و ادامه یابد. پرسنلی که شبانه روز کار می کند توقع دارد پرداخت هایش سر موعد صورت بگیرد و رویکرد سازمان برنامه و بودجه در این راستا هم قابل دفاع است و گام های موثری را برای به روز کردن معوقات کادر درمانی انجام می دهد.
شمس با تاکید بر لزوم تخصیص اعتبارات و حمایت ها به کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند، ادامه داد: پرداخت ها و حمایت هایی که صورت می گیرد باید به کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، برسد. بطور قطع باید در تخصیص اعتبارات اولویت بندی شود و در اولویت اول آنهایی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، قرار بگیرند.
وی گفت: یکی از گلایه هایی که کادر درمانی و پرستاران دارند این است که در برخی موارد به صورت شایسته از کادر درمانی و پرستاران حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا حمایت نمی شود. به نظر می رسد برخی مدیران سطوح پایین تر دید حمایت از کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند را ندارند. امیدواریم اعتبارات به کسانی که در این روزهای مشقت بار در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند اختصاص داده شود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا