شناسه خبر : 181273
تاریخ ارسال : ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۵:۵۰ ق٫ظ

رییس شورای شهر تهران: مشارکت در انتخابات بستر تقویت و رشد مدیریت شهری در دوره ششم را فراهم می کند

رییس شورای شهر تهران گفت: مشارکت در انتخابات بستر تقویت و رشد مدیریت شهری در دوره ششم را فراهم می کند

به گزارش خط اعتدال محسن هاشمی در ابتدای سیصد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای شهر قرار داریم که با وجود برگزاری مناظره‌ها و پخش برنامه‌های کاندیداها هنوز  فضای جدی مشارکت و رقابت در جامعه مثل دوره‌های گذشته ایجاد نشده و امیدواریم در این چند روز آینده اتفاقات مثبتی ایجاد شود که بخش قابل توجهی از جامعه را از ناامیدی و قهر با صندوق رای خارج کند.

وی افزود:‌ در انتخابات شوراهای شهر نیز متاسفانه نیمی از اعضای شورای فعلی تهران که در انتخابات ثبت نام کرده بودند، رد صلاحیت شدند و تلاش برای تایید آنها به نتیجه نرسید با این وجود جبهه اصلاحات فهرست ۲۱ نفره خود برای شهر تهران را منتشر کرد لذا از شهروندان تهرانی می‌خواهیم که با مشارکت در انتخابات بستر تقویت و رشد مدیریت شهری در دوره ششم را فراهم بیاورند.

هاشمی این را هم گفت: با وجود همه تخریب‌ها و بی مهری‌های رسانه ملی و جناح‌های سیاسی دستاوردهای شورای پنجم به وعده کاندیداهای ریاست جمهوری تبدیل شده است.

وی تاکید کرد: هر هفت کاندیدا وعده شفافیت جایگزینی شایسته سالاری بجای فامیل سالاری ، کاهش هزینه‌های تشریفاتی از بودجه عمومی و تحقق منویات رهبری را می‌دهند. امیدواریم با وجود همه جفاها و ناامیدی بخش قابل توجهی از جامعه نسبت به صندوق‌های رای، انگیزه تعیین سرنوشت توسط خود مردم، موجب تغییر فضای انتخابات و مشارکت بالا شود.

انتهای پیام


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا