شناسه خبر : 125109
تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۴۷ ق٫ظ

سالاری(عضو شورای شهر تهران) در گفتگو با «خط اعتدال»:یکی از اولویت ها و ملاک ها ی اعضای شورای شهرتهران ، جهت انتخاب شهردار تهران، اشتهار به پاک دستی ،باور به مبارزه با فساد و رانت و شفافیت سازی می باشد/شهردار تهران باید تابع منافع گروهی و جریانی و قومی نباش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


محمد سالاری رئیس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای شهر تهران در گفتگو با«خط اعتدال» گفت : شاخص هایی که شورای شهر تهران در انتخاب شهردار تدوین کرده است همان شاخص هایی بوده است که در انتخاب آقایان دکترمحمد علی نجفی و سید محمد علی افشانی تدوین شده بود.

این عضو شورا در خصوص ملاک های انتخاب شهردار جدید گفت : قطعا یکی از اولویت ها و ملاک ها ی اعضای شورای شهرتهران ، جهت انتخاب شهردار تهران، اشتهار به پاک دستی ،باور به مبارزه با فساد و رانت و شفافیت سازی می باشد

وی ادامه داد: با توجه به اینکه یکسال ونیم از عمرمدیریت دوره شورای پنجم گذشته است اشراف کاندیداهای منتخب به ماموریت های حوزه مدیریت شهری یکی از مهمترین مولفه های مد نظر شورای پنجم در انتخاب شهردار منتخب است.
سالاری افزود : عملیاتی بودن و توانایی تعامل با دستگاههای حاکمیتی و نهادهای مختلف که در فرایند مدیریت کلان شهر تهران و پایتخت نقش دارندو نیزتعامل با شورا و سازمان شهری از مهمترین اولویت ها و شاخص های اعضای شورای شهر تهران در انتخاب شهردار منتخب است.
سالاری افزود: در اصل شهر دارمنتخب باید دارای رویکرد بوده و استراژیک محور باشد و در عین حال ترویج دهنده منافع شهر و شهروندان تهرانی باشد و در مقیاس کلان به منافع ملی بیندیشد.
این عضو شورا عنوان کرد: هر چند که شهروندان تهرانی در بین لیست های انتخاباتی به لیست امید که مستخرج از گفتمان اصلاحات است رای داده اند.
ولی شهردار تهران باید تابع منافع گروهی و جریانی و قومی نباشد بلکه منافع همه گروهها را درنظر بگیرد چونکه شهردار همه مردم تهران می باشد.

وی تصریح کرد: فرد منتخب بایستی به گفتمان اصلاحات و نیز برنامه های اصلاحات با اولویت منافع ملی اعتقاد داشته باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا