شناسه خبر : 173055
تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۵:۲۳ ب٫ظ

سایه سنگین بی‌تفاوتی به مارادوناهای بانکی

شخصی پدیده عرصه‌ای به اسم فوتبال بوده و چند صباحی ما را مشغول کرده است و با آن خاطره داریم و ما هم بنا به رسم خاطره‌بازی یاد او را گرامی می‌داریم، اما آیا نباید این سؤال را از خودمان بپرسیم کسانی که در اطراف ما نه برای سرگرم کردن و خاطره ساختن که برای زندگی و زنده ماندن ما تلاش می‌کنند یاد آن‌ها را هم باید.

همین الان که در حال خواندن این سیاهه هستیم سربازانی اسلحه به دوش در حال نگهبانی در مرز‌های کشورمان هستند و یا اینکه قایق‌های تندرو نظامی در حال خط و نشان کشیدن برای ناو‌های بیگانگان در خلیج همیشه فارس هستند تا امنیت ما تأمین باشد و زیر سایه همین امنیت به فلان بازی فوتبال تماشا کنیم

این همه ماجرا نیست؛ کارشناسان صنعت نفت در حال استخراج و انتقال نفت هستند تا بودجه عمومی تأمین باشد و یا اینکه کارکنان فلان اداره و شرکت خدمات رسان در حال انجام وظیفه هستند تا انرژی ما تأمین باشد.

کارکنان بانک یکی از همین اقشار خدمات‌رسان هستند که علی‌رغم وجود شرایط حساس کرونایی در حال خدمات‌رسانی هستند و در تلاش هستند مبادلات اقتصادی ما بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک انجام شود. در همین حدود ۹ ماهی که سایه سنگین کرونا امورات کشور را تحت‌الشعاع قرار داده است جمعی از کارکنان بانک به دلیل ابتلا به این بیماری در حین خدمت جان خودشان را از دست داده‌اند و شهید خدمت شدند.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا