شناسه خبر : 115515
تاریخ ارسال : ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸ ق٫ظ
سبحانی فر(عضو فراکسیون امید مجلس) در گفت و گو با «خط اعتدال»:

عده ای در درون مجلس و عده ای خارج از مجلس با فضا سازی برای رییس جمهور تعیین تکلیف می کنند

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سبحانی فر در گفت و گوبا «خط اعتدال»: عده ای در درون مجلس و عده ای خارج از مجلس با فضا سازی برای رییس جمهور تعیین تکلیف می کنند
عضو فراکسیون امید مجلس مجلس گفت: مجلس و دولت باید به آنچه که خیر و صلاح مردم و مملکت را در آن پیش بینی می کند  باید انجام دهد که  فارغ از فشارها و جو سازی های بیرونی  و یا کسانی که می خواهند فضاهایی را برای محدویت دولت ایجاد کنند، باشد.
رمضانعلی سبحانی فر نماینده مجلس و سخنگوی حزب اعتدال و توسعه در گفت و گو با  «خط اعتدال» با بیان اینکه آیا رییس جمهور در تغییربرخی از وزرای کابینه باید تشخیص دهد که چه کسی بماند یا برود یا افراد با فضا سازی رسانه ای و غوغا سالاری می توانند برای رییس جمهور تعیین تکلیف کنند؟ گفت: عده ای درون مجلس و نیز عده ای خارج از مجلس پی گیر آن هستند که این فضاها را دنبال کنند و آنچه که دربحث  کار آمدی دولت مطرح می باشد بایستی  خود دولت و بدون تحت فشار، وزرای خود را انتخاب کند.
وی با بیان اینکه باید دولت پس از طی دوره ای از عملکرد کابینه خود ارزیابی داشته باشد تا بتواند تغییرات را در کابینه ایجاد کند، گفت: طبیعی است که باید افرادی باشند که  همسوی دولت باشد و سیاست های دولت را پذیرفته باشند  و بتوانند با دولت کار کنند و این حق دولت است که چنین افرادی را انتخاب کند و عملکرد آنها  مورد ارزیابی قرار دهد و اگر لازم دانستند ترمیمی نیز بر کابینه خود داشته باشند.

” نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با ذکر اینکه در مجلس دو نگاه متفاوت وجود دارد، اظهار داشت: یک نگاه خیر خواهانه و اینکه این نگاه  از بیرون نسبت به دولت  انجام می شود  ونیز  گاهاً به دولت توصیه می شود که در جاهایی از کابینه خود باید ترمیم داشته باشد. و اگر این نگاه از دید خیر خواهانه انجام شود خیلی بهتر از آن است که بخواهد تغییر را از مسیر استیضاح دنبال کند. دولت نیز وقتی که می ببیند که این نگاه  خیرخواهانه است طبیعی است با ارزیابی که در کنار کار خود انجام می دهد این ترمیم را به وجود بیاورد،.تا اینکه از بُعد دیگری که در اختیار مجلس است بخواهد از بحث استیضاح استفاده شود.
سبحانی فر با بیان اینکه عده ای از افراد نیز نگاه منتقدانه دارند که در آن نگاه  سیاسی  هم گنجانده شده است، گفت: طبیعی است با هر نیتی باشد باید فارغ از بحث استیضاح صورت بگیرد؛ در مجموع مجلس و دولت باید به آنچه که خیر و صلاح مردم و مملکت را در آن پیش بینی می کنند  باید انجام دهند که  فارغ از فشارها و جو سازی های بیرونی  و یا کسانی که می خواهند فضاهایی را برای محدویت دولت ایجاد کنند، باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا