شناسه خبر : 148745
تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۵۰ ب٫ظ

استاندار فارس اعلام کرد: افزایش حمایت‌ها از تیم‌های ورزشی بانوان در فارس

ستاندار فارس اعلام کرد افزایش حمایت‌ها از تیم‌های ورزشی بانوان در فارس

 

 

 

استاندار فارس با بیان اینکه توجه به ورزش و توسعه آن یکی از راهبردهای استراتژیک در فارس است، وعده داد که حمایت از تیم‌های ورزشی خصوصا در رده بانوان، بیشتر خواهد شد.

به گزارش خط اعتدال عنایت‌الله رحیمی یکشنبه ۲۱ مهر در دیدار مسئولان، کادرفنی و بازیکنان تیم‌های هندبال فارس حاضر در لیگ برتر، توجه به ورزش را یک راهبرد و استراتژی در مدیریت خود دانست و تاکید کرد که به این حوزه به عنوان تاکتیک نگاه نمی‌کند.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه در حد مقدورات از تیم‌های ورزشی حمایت خواهد کرد، گفت: این حمایت از تیم‌های ورزشی بانوان دو چندان خواهد بود چرا که در ادوار گذشته امکان حضور در میادین ورزشی برای این قشر کمتر فراهم بوده است.

وی با بیان اینکه نشاط و تندرستی بین جوانان آینده بهتری برای کشور رقم خواهد زد، ورزش را از راهکارهای دستیابی به این نشاط دانست و افزود: بی‌تردید سرمایه گذاری در ورزش سبب کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی خواهد شد.

استاندار فارس با بیان اینکه ورزش زمینه سلامت روحی و جسمی مردم را فراهم کرده و سلامت جامعه از مسیر ورزش می گذرد، گفت: افراد سالم می‌توانند توسعه پایدار را برای کشور به ارمغان بیاورند.

وی با ابراز خرسندی از درخشش هندبالیست‌های استان فارس در لیگ برتر، افزود: ورزشکاران نماینده استان فارس در سطح ملی و نماینده کشور در سطوح بین‌المللی هستند و به عنوان سفیران این مرز و بوم پرچم  ایران را بر سکوهای قهرمانی به اهتزاز در می‌آورند.

رحیمی با اشاره به ظرفیت های ورزشی فارس به ویژه در رشته هندبال، گفت: بی شک پرداختن به یک شهر و شهرستان هدف اصلی ما  را محقق نخواهد کرد بلکه رویکرد مدیریت استان توجه به همه نقاط استان در کنار هم است.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت های ورزش استان فارس در دولت تدبیر و امید جهش آشکاری داشته است، افزود: در ۶ سال گذشته با نگاهی عدالت محور به همه شهرها و روستاهای استان توجه شده و حداقل امکاناتی که تامین آنها میسر بوده در اختیار مردم همه نقاط استان قرار گرفته است.

رحیمی همچنین با اشاره به تنگناها و مشکلات اقتصادی که در حال حاضر کشور با آن مواجه است، خاطرنشان کرد: بی شک ورزشکاران و جامعه ورزشی ما می‌دانند مطالبات باید معقول و منطقی و بر اساس توان و مقدورات موجود باشد.

استاندار فارس افزود: ورزش زمانی که خودجوش و مردمی دنبال شود با توفیقات بیشتری همراه خواهد بود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا