شناسه خبر : 99071
تاریخ ارسال : ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰:۴۲ ق٫ظ

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس: جفا کنندگان به «هاشمی» پشیمان هستند


سخنگوی هیأت رئیسه مجلس  گفت: خیلی‌ها در حق آیت‌الله هاشمی رفسنجانی جفا کردند و اکنون پشیمان هستند و البته خیلی‌ها هم در حق ایشان جفا کردند و اکنون هیچ پشیمانی ندارند.
بهروز نعمتی در گفت‌وگویی، اظهار داشت: برخی انسان‌ها بسیار اثرگذارند و آقای هاشمی در شمار این انسان‌ها بود. وی از ستون‌های اصلی نظام و انقلاب به شمار می‌رفت و خلأ ایشان پس از رحلتشان در جامعه بویژه در حوزه‌های سیاسی مشهود است. آیت‌الله هاشمی عالمی جلیل القدر و اثرگذار  بود که توانایی حل بسیاری از مشکلات را داشت. هرچه جلوتر می‌رویم خلأ حضور نداشتن آیت‌الله هاشمی در جامعه بیشتر بارز می‌شود.
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تأثیرگذاری آیت‌الله هاشمی بین جریان‌های سیاسی مختلف کشور گفت: صلابت، صمیمیت، صبوری و وفاقی که بین جریان‌ها و گروه‌های سیاسی به وجود آورده بود اثربخشی خوبی در جامعه داشت و بعید می‌دانم که کسی بتواند به این زودی‌ها خلأ ایشان را پر کند.
به‌عنوان مثال ایشان در حل اختلافات مسئولان از همه رده‌های سیاسی توانمند بود. اگر ایشان اکنون حضور داشت شاید مسائل این روزهای قوه قضائیه و مسأله سازی‌های رئیس جمهوری سابق به وجود نمی‌آمد و حضور آیت‌الله برای حل و فصل آنها خیلی کمک حال بود.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا