شناسه خبر : 74524
تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲ ب٫ظ

عبدالرضا ابراهیمی:تاریخ را تکرار نکنیم!/صداو سیما در مقابل موضوع اقتصاد مقاومتی چه کاری انجام داده است؟/محکوم به اتحاد و آگاهی رساندن به جامعه هستیم

به گزارش اختصاصی «اعتدال شمال»عبدالرضا ابراهیمی (دبیر حزب اتحاد ملت گیلان) طی سخنانی در نشست جوانان با استاندار گیلان گفت: درانتخابات پیش رو بر سر یک دوراهی هستیم.یک راه تکرار تاریخ هست (یعنی از دست دادن دستاوردها و بازگشت به عقب و افتادن در سیکل معیوب آن.)و یک راه عبور از این تکرار و تثبیت دستاورده و حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه کشور . وی تصریح کرد: برای عبور از این تکرار محکوم به اتحاد و اگاهی رساندن به جامعه برای حضور حداکثری در انتخابات علی رغم همه مشکلات هستیم.

این فعال سیاسی  در خصوص شرایط کشور پیش از استقرار دولت «تدبیر و امید» گفت :باید به مردم بگوییم چه فروپاشی اجتماعی در انتظار ایران بود چه اتفاقات ناگواری برای خانوادهایی که با حقوق ثابت زندگی می کنتد می توانست پیش بیاید و چه تورم وحشتناکی براین کشور می توانست حاکم باشد. وی در زمینه بحث اقتصاد مقاومتی و فعالیت های دولت تدبیر و امید افزود : این روزها شاهد هستیم که تنها دولت مخاطب قرار می گیرد که برای مبحث  اقتصاد مقاومتی چه کرده است!وی ادامه داد :پاسخ اساسی را دیگران باید بدهند صداو سیما در مقابل موضوع اقتصاد مقاومتی چه کاری انجام داده است؟
نهادهایی که امروز در واقع کانون های اقتصادی در دستشان است چه کمکی به دولت کرده اند؟
ابراهیمی تاکید کرد: دولت در حد توان خود که آمارهای آن نیز مشخص است  تلاش کرده در سایه مقاومتی  آنچه  که برای کشور متصور بود جامعه عمل بپوشاند.
وی اظهار کرد: بنده تصور می کنم  دیگران باید به دولت یاری می رساندند .
دبیر حزب اتحاد ملت گیلان در پایان گفت :از دوستان استدعا دارم  دست به دست هم بدهیم و تلاش کنیم تا انتخابات آینده انتخابات پربرکتی برای همه باشد و کشور از وجود دولت «تدبیر امید» بار دیگر بهره مند شود  و روزهای آینده را روزهای پرکاری برای خودمون تلقی کنیم.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا