شناسه خبر : 175113
تاریخ ارسال : ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۸:۵۷ ق٫ظ

فتاح؛ اداره مملکت در همه امور به منش قاسم سلیمانی نیازمند است / شهید سلیمانی هرگز از اقشار مستضعف غافل نبود

سید پرویز فتاح در اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در محل ستاد بنیاد مستضعفان گفت: همه باید عمق وجودی شهید سلیمانی را بشناسیم و به سیره اش عمل کنیم. ساده زیستی، اخلاق مداری ، تواضع ، دین مداری و صداقت از صفات بارز این شهید بزرگوار است.

فتاح در اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی ؛ اداره مملکت در همه امور به منش قاسم سلیمانی نیازمند است / شهید سلیمانی هرگز از اقشار مستضعف غافل نبود
فتاح عملکرد فراجناحی و خارج از قیل و قال های سیاسی را یکی از مهمترین ویژگی های شهید سلیمانی توصیف کرد و افزود : حاج قاسم در کنار مسئولیت سنگین نیروی قدس خدمت به مردم و مستضعفین را وظیفه خود می دانست و مدیریت منطقه مانع از غفلت وی از مردم نشد. مردم ما قدر افراد خالص و خدوم را می دانند و محبوبیت گسترده این شهید بزرگوار به عنوان یک چهره نظامی در میان مردم یکی از پدیده‌های منحصر بفرد دنیای امروز است.

پرویز فتاح تاکید کرد : امروز به وضوح می توان فهمید که اداره مملکت در همه امور به منشی چون منش شهید سلیمانی نیازمند است و همه مسئولین باید نوع نگرش وی را برای خود الگو قرار دهند و به این نکته فکر کنند چراحاج قاسم با اینکه از دوربین ها و دیده شدن فراری بود، تا این اندازه در دل های مردم نشست و مورد توجه قرار گرفت.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به سفر اخیرش به خوزستان و بازدید از مناطق محروم این استان گفت : در سفر به خوزستان با چشم خودم دیدم که مردم با وجود فقر و تنگدستی به نظام اسلامی ابراز ارادت می کردند. اکنون ما مسئولین هستیم که باید تمام تلاش و همه ظرفیت های موجود را برای رفع مشکلات مردم بسیج کنیم و در این راه کوچکترین کوتاهی و قصوری بخشیده نخواهد شد .

فتاح با اشاره به وظایف بنیاد مستضعفان برای مقابله با فقر و افزایش توان اقتصادی و معیشتی مردم تصریح کرد : اگر مدیران و کارکنان بنیاد مستضعفان بخواهند ادامه دهنده راه شهید سلیمانی باشند، باید افزایش تولید و رسیدگی به محرومان را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند و معنای امتداد راه حاج قاسم در بنیاد جز خدمت به اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه و افزایش بنیه اقتصادی کشور نیست.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا