شناسه خبر : 179865
تاریخ ارسال : ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۸:۲۲ ق٫ظ

فتاح به عرصه انتخابات باز می گردد؟

پرویز فتاح از آن چهره‌های اصولگرایی است که تا چند ماه قبل که هنوز فضای سیاسی کشور انتخاباتی نشده بود، یک نامزد جدی در رقابت‌های ۱۴۰۰ به شمار می‌رفت. با توجه به کارنامه و سوابقش حتی گمان می‌رفت که حرف بسیاری برای گفتن داشته باشد و از ظرفیت رای‌آوری بالایی برخورد باشد. بعد از آن مصاحبه تلویزیونی و در افتادن با بسیاری از نهادها و اشخاص اما به نظر رسید که پرونده کاندیداتوری او بسته شده است. حتی وقتی که عباس سلیمی نمین از منع رهبری برای کاندیداتوری برخی افراد که با حکم ایشان در سمت‌های اجرایی قرار دارند، مشخصا از فتاح اسم برد.

فتاح به عرصه انتخابات باز می گردد؟

به گزارش خط اعتدال و به نقل از نامه‌نیوز با این وجود اما شاهدیم که اکنون و یک هفته قبل از موعد ثبت نام نامزدهای انتخاباتی برخی کانال‌هال تلگرامی یک بار دیگر سراغ فتاح رفته و از وی به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری نام می‌برند.

یکی از این کانال‌ها با تیتر «فتاح هم نامزد می‌شود» نوشته است: «برخی خبرها حکایت از تصمیم پرویز فتاح برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دارد.»

 

در ادامه نیز آمده است: «گفته می شود او جلساتی را در این خصوص برگزار کرده است. شنیده می شود با توجه به اینکه او احتمال نامزدی سید ابراهیم رییسی را ضعیف می داند و از طرفی از رد صلاحیت محمود احمدی نژاد اطمینان خاطر دارد به این تحلیل رسیده که می تواند بدنه اجتماعی این بخش را به سمت خود جلب کند.»

 

نکته قابل تامل آن است که این کانال تلگرامی که به ادعای خود اخبار درگوشی انتخابات را پیگیری و منتشر می‌‌کند، برای اثبات صحت خبر خود وعده می‌دهد که « در چند روز آینده خبرهای مهمی در مورد پرویز فتاح خواهیم شنید.»


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا