شناسه خبر : 178363
تاریخ ارسال : ۸ فروردین ۱۴۰۰ - ۸:۴۳ ق٫ظ
صالحی‌امیری(رییس کمیته ملی المپیک):

فدراسیون فوتبال در مقابل زیاده‌خواهی دیگران مقاومت کند

«سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون فوتبال با «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» رئیس و «حمیدرضا مهرعلی» سرپرست نایب رئیسی اول و دیگر مسئولین فدراسیون فوتبال دیدار و گفت و گو کرد.

صالحی‌امیری(رییس کمیته ملی المپیک): فدراسیون فوتبال در مقابل زیاده‌خواهی دیگران مقاومت کند

در این دیدار دو طرف در مورد مشارکت در هزینه‌های تیم امید و حمایت همه جانبه از این تیم به توافق رسیدند.

صالحی امیری در حاشیه این دیدار اظهار داشت: امیدوارم در سال نو، نگاه نو، تحول، اخلاق‌مداری، همدلی، هم‌نوایی و هم‌گرایی سرلوحه کار ما باشد. در سال جدید ملت بزرگ از این بیماری بزرگ نجات پیدا کند تا لبخند را بر لبان ملت ببینیم و دل ملت ایران شاد باشد.

وی ادامه داد: امروز در فدراسیون فوتبال حضور یافتم تا ضمن تبریک، برای عزیزی‌خادم آرزوی موفقیت داشته باشم. امیدوارم با انگیزه، نشاط و جدیتی که دارند در مسیر پر مشقتی که آغاز کرده‌اند، به نتیجه مثبتی منتهی شود. هر چند که در ابتدای راه با مشکلاتی مواجه شدند اما باور دارم با اراده و انگیزه‌ای که وجود دارد از این مسیر سخت عبور خواهند کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: فدراسیون این اراده را دارد تا در مقابل زیاده‌خواهی دیگران مقاومت و حق مطلب را ایفا کند. ایران بزرگ در آسیا و جهان به مانند نگینی می‌درخشد و هیچ‌کسی نمی‌تواند چهره تابناک ایران را مخدوش کند. در حوزه فوتبال نیز جامعه ما علاقمند به این رویداد است و میزبانی حق ملت ایران است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تلاش‌های وسیعی آغاز شده است که امیدوارم به نتیجه مثبت منجر شود. وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک، وزارت امور خارجه و مجموعه نظام در این مسیر با فدراسیون همکاری خواهند کرد.

صالحی امیری در خصوص تیم ملی امید گفت: در حوزه تیم ملی امید نیز مذاکرات مثبتی داشتیم. قرار است به صورت مشترک همکاری خود را با فدراسیون فوتبال ادامه دهیم. در هزینه‌ها مشارکت داشته باشیم و آن را تقبل خواهیم کرد. هر نوع حمایتی که می‌تواند به توسعه و موفقیت تیم ملی امید کمک کند، دریغ نخواهیم کرد و این یک رسالت برای کمیته المپیک است.

وی در پایان گفت: فدراسیون فوتبال باید در حوزه بین‌الملل فعال‌تر ظاهر شود. حضور فعال و اکتیو فدراسیون در عرصه بین‌الملل به منزله دفاع از حقوق فوتبال ایران در عرصه آسیا و جهان است و قدم اول نحوه مواجه با پرونده‌ای است که امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای ایران ایجاد کرده است. خوشبختانه در مدت کوتاه، رئیس فدراسیون با راهبرد مقاومت و دفاع از حقوق ملت قدم‌های مثبتی برداشته است. باید دیگران بدانند با رفتار سیاسی و زیاده‌خواهی نمی توانند اراده خود را بر ملت تحمیل کنند. برای ایشان و همکاران و مجموعه فوتبال ایران که یکی از کانون‌های اصلی نشاط ملی است، آرزوی عزت و سلامت در سال جدید دارم.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا