شناسه خبر : 98785
تاریخ ارسال : ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳ ق٫ظ

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی: هیچ مشکل و اقدام تروریستی در بخش هواپیمایی نداشتیم/اقدامات ما پیوسته است و چک و کنترل مسافران به صورت پیوسته ادامه دارد

فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی اظهار کرد: ایران در بخش حفاظت هوایی در میان کشورهای منطقه جایگاه بسیار خوبی دارد و کشورهای منطقه در زمینه حفاظت هواپیمایی درخواست‌هایی در زمینه آموزش مطرح کرده اند.

به گزارش خط اعتدال ، سردار صفرعلی موسوی فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی در حاشیه مراسم گرامیداشت سالروز تشکیل سپاه حفاظت هواپیمایی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در طول سال گذشته تمام تجهیزات سپاه حفاظت هوایی به روز شده است، اظهار کرد: دشمن از به روز شدن تجهیزات ما آگاه است و جرات تجاوز ندارد.


وی با بیان اینکه اقدامات ما پیوسته است و چک و کنترل مسافران به صورت پیوسته ادامه دارد، خاطر نشان کرد: با گذشت ٩ ماه از سال با تلاش دستگاه‌های امنیتی و نظارتی، هیچ مشکل و اقدام تروریستی در بخش هواپیمایی نداشتیم.

موسوی با بیان اینکه در بخش حفاظت هوایی در میان کشورهای منطقه جایگاه بسیار خوبی دارد، خاطرنشان کرد: کشورهای منطقه در زمینه حفاظت هواپیمایی، از ما درخواست آموزش داشتند و ما آمادگی لازم را در این زمینه داریم.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا