شناسه خبر : 164098
تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۰۶ ب٫ظ

محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان در گفت و گو با خط اعتدال:ورود مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به منظور حل مشکل کارگران زغال سنگ اقدام بجایی بود/مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مسایل اشراف پیدا کرده و قول های مساعدی در جهت مطالبات به حق کارگران زغال سنگ داده است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 

ورود مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به منظور حل مشکل کارگران زغال سنگ اقدام بجایی بود

یک نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آقای مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مسایل اشراف پیدا کرده و قول های مساعدی در جهت مطالبات به حق کارگران زغال سنگ داده است. ورود مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به منظور حل مشکل کارگران زغال سنگ اقدام بجایی بود.

محمد مهدی زاهدی نماینده کرمان و رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم شورای اسلامی در گفت و گو با  خط اعتدال با اشاره به حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در میان کارگران معترض زغال سنگ کرمان، گفت: کارگران معترض زغال سنگ کرمان انتظاراتی داشتند که این انتظارات در سطح استان قابل حل نبود و باید در سطح ملی اقداماتی صورت بگیرد. بنابراین نیاز بود تا رایزنی میان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و مقامات استان و شورای کارگران انجام شود.

او ادامه داد: باید علاج واقعه را قبل از وقوع انجام داد. متاسفانه در کشور عادت داریم اتفاقی رخ دهد و بعد از آن به فکر راهکار باشیم. بارها کارگران اعتراضاتشان را به من گفته بودند و این اعتراضات را به گوش مسئولان در سطح وزارت خانه و صندوق رسانده بودم. حتی سال گذشته جلسه ای با حضور آقای وزیر و نمایندگان کارگران داشتیم.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد قول های مساعدی در جهت مطالبات به حق کارگران زغال سنگ داده است

این نماینده مجلس تاکید کرد: تغییر و تحولاتی در صندوق بازنشستگی فولاد صورت گرفت و شاید یکی از دلایلی به تاخیر افتادن تصمیمات سال گذشته تغییرات در این صندوق بود. مدیر جدید هم تا به مسایل آشنا شود طبیعی است که زمان می برد. الحمدالله آقای مسرور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به مسایل اشراف پیدا کرده و قول های مساعدی در جهت مطالبات به حق کارگران زغال سنگ داده است.

زاهدی گفت: ورود مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به منظور حل مشکل کارگران زغال سنگ اقدام بجایی بود.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا