شناسه خبر : 100390
تاریخ ارسال : ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۲:۳۱ ق٫ظ
اکبر ترکان:

مخاطب اعتراض‌ها نیز تنها دولت نبود و آنچه گذشت، متوجه همه قوا و ارکان کشور بوده است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اکبر ترکان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه، با بیان اینکه برای رسیدگی جامع به موضوع باید به همه ابعاد آن توجه کرد، گفت: تنها اقتصاد زمینه بروز اعتراض‌ها نبود، بلکه بستری از نارضایتی‌ها در کشور وجود دارد که زمینه ساز این شرایط شد. وی اضافه کرد که مخاطب اعتراض‌ها نیز تنها دولت نبود و آنچه گذشت، متوجه همه قوا و ارکان کشور بوده است. ترکان، فساد را از دیگر زمینه‌های بروز نارضایتی در میان مردم دانست و گفت: راه حل مبارزه با فساد هم شفافیت است و اساساً در دنیا هیچ راهی بهتر از شفافیت برای مبارزه با فساد شناخته نشده است. ما نیز باید همه چیز را در معرض اطلاع و آگاهی مردم قرار دهیم. هرجا که می‌خواهند فساد بکنند، دنبال کار یواشکی هستند، باید امکان کار یواشکی را از بین ببریم.
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه، از عملکرد سیاسی و جناحی صدا و سیما هم انتقاد کرد و گفت: صدا و سیما در این اعتراض‌ها درست عمل نکرد، در این رسانه قبل از ۹ دی به‌صورت رگباری به همه اصلاح‌طلبان توهین شد و گویی صدا و سیما می‌خواست اثبات کند قضایایی که در گذشته اتفاق افتاد، مربوط به اصلاح‌طلبان است. ترکان اضافه کرد: این جور نامردانه و یک سویه اتهام بستن و رقیب سیاسی را سرکوب کردن و به او آسیب رساندن، نامطلوب است و باعث عصبانیت مردم شد. این کارها یکجانبه نگرانه باعث می‌شود که صدا و سیما به یکی از جناح‌ها و رقبای سیاسی تبدیل شود.
وی در پاسخ به اینکه برخی اعتراض‌ها را به دشمن منسوب می‌کنند هم گفت: نمی‌دانم منظور آنان از دشمن چیست؟ درست است که دشمن روی نقاط ضعف ما برنامه‌ریزی می‌کند، اما اینکه دشمن نقاط ضعف ما را ایجاد می‌کند، حرف غلطی است.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا