شناسه خبر : 145758
تاریخ ارسال : ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۵:۳۶ ب٫ظ

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:وصول درآمدها و افزایش شفافیت در وصول مطالبات باید بهبود یابد/در بخش جمع آوری و تلفیق سوابق بیمه‌ای پیشرفت های خوبی در حال انجام است/خدمات در شعب تامین اجتماعی باید به نحوی باشد که تمامی خدمات توسط یک همکار به مراجعه کننده ارائه شود و نیازی به ارجاع مضاعف نباشد

مراسم معارفه و تکریم معاونان جدید و سابق اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی با حضور دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و مدیران ارشد این سازمان برگزار شد.

 

دکتر سالاری در این مراسم گفت: از همکارانی که تا امروز مسئولیت‌ معاونت بیمه ای و اداری و مالی را عهده‌دار بوده‌اند تشکر می کنم و کماکان از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد.اما قطعا در برخی حوزه‌ها نیازمند سرعت بیشتر و برخی اصلاحات و تغییرات هستیم.
وی با اشاره به مسائل حوزه درمان سازمان تامین اجتماعی افزود: باید مشکلات مربوط به حوزه درمان بویژه در درمان غیر مستقیم برطرف کنیم و کنترل در حوزه پرداختها را باید مورد توجه داشته باشیم و از افزایش بدهی‌ها در مراکز طرف قرارداد جلوگیری کنیم.

دکتر سالاری تصریح کرد: پرداخت دقیق و به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد باعث افزایش اعتبار دفترچه‌های درمان می‌شود. بدین منظور جلساتی با مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته ایم.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: نیمی از مردم کشور از دفترچه درمان سازمان تامین اجتماعی استفاده می کنند و پرداخت های مطالبات مشروط به استفاده از سامانه پرونده الکترونیک خواهد بود. بنابراین چارچوب کلی درآمد- هزینه‌ها و وصول مطالبات را اصلاح خواهیم کرد.
وی افزود: وصول درآمدها و افزایش شفافیت در وصول مطالبات باید بهبود یابد و همچنین باید این موضوع را پیگیری کنیم که رفتار سازمان تامین اجتماعی ساده‌تر و شفاف تر باشد .
دکتر سالاری با بیان اینکه در حوزه آی تی اقدامات خوبی انجام می شود، گفت: در بخش جمع آوری و تلفیق سوابق بیمه‌ای پیشرفت های خوبی در حال انجام است و امیدواریم این حوزه بهبود یابد.
وی با اشاره به اینکه خدمات در شعب تامین اجتماعی باید به نحوی باشد که تمامی خدمات توسط یک همکار به مراجعه کننده ارائه شود و نیازی به ارجاع مضاعف نباشد، افزود: سازوکارهایی باید طراحی کنیم که به خواسته‌های مراجعه کننده به شعب پاسخ داده شود و به نحوی عمل کنیم که برای رسیدگی به اعتراض احتمالی مراجعین نیاز به مراجعه به مرکز استان نباشد.
وی با اشاره به معاونان جدید سازمان تامین اجتماعی که امروز معارفه می شوند، گفت: آقای هادی زبده شیرکوهی از تجارب خوبی برخوردار هستند و انتظار داریم کارهای بودجه سال آینده را تسریع کنند. آقای قریب که مسئولیت حوزه مهمی را بر عهده گرفته اند و با توجه به تجاربی که دارند از عهده این مسئولیت بر می آیند.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا