شناسه خبر : 171295
تاریخ ارسال : ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۵:۳۹ ق٫ظ

مدیر خانه مطبوعات استان: خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد همپای کادر درمان پای کار بودند/کرونایی شدن ۱۰خبرنگار

مدیر خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرنگاران با وجود تمام بی مهری ها بدون هیچ چشم داشتی همپای کادر درمان پای کار بودند و با حساسیت فراوان به تولید خبر، گزارش و مصاحبه پرداختند.

“امین وکیلی” در گفت و گویی، افزود: از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون حدود ١٠ نفر از خبرنگاران به بیماری کرونا مبتلا شدند و خدا را شاکریم که همگی بهبود یافتند.
وی اظهار کرد: با توجه به مشاهدات و رصد رسانه های استان، به لحاظ کمّی و کیفی شاهد بودیم که خبرنگاران سنگ تمام گذاشتند، با وجود تمام بی مهری ها بدون هیچ چشم داشتی همپای کادر درمان پای کار بودند و با حساسیت فراوان به تولید خبر، گزارش و مصاحبه پرداختند.
مدیر خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد، عنوان کرد: با وجود تاکید مسئولین بر پرهیز از ایجاد هراس در جامعه، خبرنگاران با هشدار های مکرر و تولید محتوای آموزشی در ابتدای شیوع بیماری کرونا و برانگیختن حساسیت جامعه تا حد زیادی در کنترل و پیشگیری از پیشرفت و همه گیری این بیماری موفق عمل کردند.
وکیلی تصریح کرد: حدود ٢٠٠ نفر خبرنگار عضو خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.
وی خاطرنشان کرد: طبق قانون، خبرنگاران می توانند تعاونی مسکن داشته باشند و این موضوع همت اعضا و خبرنگاران را می طلبد که با هم اقدام به تشکیل تعاونی مسکن خبرنگاران کنند.
مدیر خانه مطبوعات استان کهگیلویه و بویراحمد، بیان کرد: اگر شرایط فعلی اجازه برگزاری مجمع عمومی خانه مطبوعات را بدهد در مجمع این موضوع مطرح و تصمیم گیری خواهد شد.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا