شناسه خبر : 99053
تاریخ ارسال : ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰ ب٫ظ

کریم کشوردوست (مسئول دفتر ویژه دکتر نوبخت در گیلان):با ایجاد همگرایی ، درکنار یکدیگر می‌بایست گام برداریم

به گزارش خط اعتدال، کریم کشوردوست مسئول دفتر دکتر محمدباقر نوبخت در استان گیلان این دفتر را از سوی دکتر نوبخت « اقدامی در احترام به مردم و ایجاد ارتباطی وثیق با کسانی که برای توسعه استان به این اتکا نیاز دارند» دانست.

https://khateetedal.ir/wp-content/uploads/2017/12/photo_2017-12-27_11-25-34.jpg

عصر امروز چهارشنبه با حضور جمعی از مدیران استانی دفتر ویژه رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در استان گیلان افتتاح شد.

در این مراسم کریم کشوردوست مسئول دفتر دکتر محمدباقر نوبخت در استان گیلان این دفتر را از سوی دکتر نوبخت « اقدامی در احترام به مردم و ایجاد ارتباطی وثیق با کسانی که برای توسعه استان به این اتکا نیاز دارند» دانست. این دفتر فارغ از جریان‌های سیاسی از همه کسانی که برای تحقق مطالبات و انتظارات اصلی و مبنایی مردم و استان دغدغه دارند و تلاش می کنند ، استقبال می کند ، گفت: یکی از اهداف تشکیل این دفتر آن است که همه صداها شنیده شود تا بتوانیم برای استان قدمی جهت تحقق برنامه‌ها در استان گیلان برداریم .

وی افزود: با ایجاد همگرایی ، درکنار یکدیگر می‌بایست گام برداریم و با تعیین چند مطالبه و اهداف معین و الویت بندی آنها به‌گونه‌ای که آنجایی که دکتر نوبخت می‌توانند کمک کنند به موضوع ورود شود. اگر به این صورت کار انجام شود قطعاً می‌توانیم موفق باشیم. کارکردها و انتطاراتی برای این دفتر معین شده است که در مصاحبه هایی آتی به عرض هم استانی های گیلانی خواهم رساند . لازم می دانم از شخصیتها و عزیزان دیگری که به یادشان بودیم ولی فضای محدود دفتر مارا از فیض حضورشان محروم کرد عذرخواهی می کنم .  خزر انلاین


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا