شناسه خبر : 111715
تاریخ ارسال : ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱:۲۲ ق٫ظ
مسعود مرادی در گفتگو با «خط اعتدال»:

تجدید نظر در مورد حذف دو تن از بازیکنان/شانس حضور تیم داوری فوتبال کشورمان در مراحل بعد به مراتب بیشتراز تیم ملی کشورمان است

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

داور بین الملل سابق کشورمان با بیان اینکه متاسفانه ما نسبت به دیگر تیم های آسیایی درگروه بندی سخت چامعه جهانی قرار گرفته ایم گفت: سطح توقعات نباید زیاد بالا باشد که در سطح رویایی به آن پرداخته شود باید درحدی باشد که بازی زیبایی داشته باشیم و نتایجی که می گیریم در حد عملکرد تیم ملی کشورمان باشد.
مسعود مرادی داور بین الملل سابق کشورمان و ناظر و مدرس بین المللی کمسیون فوتبال آسیا در گفت و گو با سرویس ورزشی  «خط اعتدال» در خصوص بررسی تیم فوتبال گفت: در عرصه جام جهانی نباید این نکته را از یاد ببریم که دو تیم در جام جهانی داریم یک تیم داوری که نماینده داور فوتبال جهانی اقای فغانی هستند و دیگری تیم فوتبال ایران است که به من به عنوان یک فرد ایرانی از صمیم قلب آرزو می کنم که تیم فوتبالمان عملکرد موفق داشته باشند.
وی در مقایسه تیم داوری و تیم ملی گفت: من به عنوان کسی که سالها در تیم فوتبال کشور بودم و شناخت از فوتبال کشورمان دارم باید بگویم خوشبختانه در این چند سال تیم فوتبال کشورمان روند رو به رشدی در آسیا داشته است،.و تیم فوتبال ما همیشه بدون استرس و نگرانی به جام جهانی راه پیدا کرده است.


مرادی افزود: ما تیم برتر آسیا هستیم و مطمعنا با تجاربی که بازیکنان ما در عرصه های بین المللی و حتی بسیاری از بازیکنان ما در لیگ های کشورهای اروپایی شاغل هستند که این مساله بسیار می تواند کمک بکند.
داور بین الملل سابق کشورمان نظرشان در این خصوص که نمی توانیم بگوییم که تیم بتواند به ابرو و پرستیژ ایران در این رویداد ورزشی دفاع کنه به خبرنگار « خط اعتدال» گفت: نمی توانم از کلمه رویا پردازنه استفاده کنم چون کار بسیار سختی است فلذا متاسفانه در بین تیم های آسیا ما نسبت به دیگر تیم های آسیایی درگروه بندی سخت چامعه جهانی قرار گرفته ایم اما آرزو می کنم که بازی خوب در تیم ملی کشورمان داشته باشیم.
وی با ذکر تشکیل اولین تیم داوری درجام جانی کشورمان اظهار داشت: امیدوارم که با عملکرد و تجاربی که این تیم داوری دارد بچه ها عملکرد موفقی داشته باشند.
مرادی با شناختی که از عملکرد تیم جامعه داوری دارد بیان کرد: چای تردیدی نیست و شانس حضور تیم داوری فوتبال کشورمان را در مراحل بعد به مراتب بیشتراز تیم ملی کشورمان است و امیدوارم هر دو تیم فوتبال کشورمان اهم از ملی و داوری با عملکرد خوبشان موجب سربلندی چامعه فوتبال کشورمان شوند.
ناظر و مدرس بین المللی کمسیون فوتبال آسیا نظرشان در خصوص لیست کیروش در اردوی ترکیه گفت: قطعاً این اردوها می توانند به روند آماده سازی تیم ملی فوتبال می تواند خیلی کمک داشته باشد.و حتی حضور در ترکیه هم می تواند مستمرثمر باشد و در این چند روزی که بیشتر به شروع آغاز جام جهانی نمانده است بازیکنان با یک ریکاوری و طراوت خاصی می توانند حضور پیدا کنند.
مرادی با آنکه تخصصش در داوری است گفت: حذف دو تن از بازیکنان خوب مانند سید جلال حسینی و وریا غفوری از لیست با توجه به اینکه هر دو بازیکنان بسیار خوبی هستند و هنوزاین لیست در استندبای است شاید امکان جابه جایی افراد وجود دارد و هنوز شانس برای دو این عزیز در تیم ملی کشورمان وجود دارد.
وی با ذکر اینکه باید در تیم ملی واقع بینانه نگاه کرد گفت: با مشکلاتی که در روند آماده سازی تیم وجود داشته است نباید سطح توقعات زیاد بالا باشد که در سطح رویایی به آن پرداخته شود باید درحدی باشد که بازی زیبایی داشته باشیم و نتایجی که می گیریم در حد عملکرد تیم ملی کشورمان باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا