شناسه خبر : 177289
تاریخ ارسال : ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۱۶ ق٫ظ
معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید تاکید کرد:

موشک‌باران عین‌الاسد ضرب شست کوچک ایران به آمریکایی‌ها

سردار مهران طهماسبی، معاون تربیت و آموزش سازمان بسیج اساتید درباره موشک باران پایگاه آمریکایی عین الاسد توسط  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پروژه انتقام سخت گفت: ما امروز در سالگرد حمله خود با موشک‌های دوربرد به پایگاه عین الاسد در خاک عراق که توسط نظامیان آمریکایی اشغال شده قرار داریم. این عملیات تنها گوشه‌ای از انتقام سختی بود که مردم ایران در تشییع پیکر دلاور مرد جهان اسلام و تمام مظلومان جهان سردار حاج قاسم سلیمانی فریاد زدند و خواستند.

 

به گزارش خط اعتدال به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی ادامه داد: در این حمله موشکی غافلگیرکننده هیچ راهی به غیر از فرار کردن نظامیان آمریکایی به ابل به حمله موشکی ما را نداشته اند؛ یا اینکه نتوانسته‌اند قبل از رسیدن موشک‌های ما به اهداف مورد نظر، آن‌ها را در هوا مورد اصابت قرار بدهند.

 

سردار طهماسبی گفت: مشاهده کردیم که آمریکایی‌ها در ابتدا می‌گفتند که اتفاقی رخ نداده؛ اما بعد‌ها مجبور شدند که به این موضوع اعتراف کنند. آن‌ها گفتند که چند نفر ضربه مغزی شده‌اند. یکی از مقامات آمریکایی می‌گفت که حداقل ۱۰۰ نفر ضربه مغزی شده اند در صورتی که آمار‌های دیگری نیز وجود دارد که نشان دهنده این است که ضربات بسیار سهمگینی بر تجهیزات و افراد حاضر در پایگاه عین الاسد وارد شده است. البته عزیزان ما بسیار دقت کردند که به غیر نظامیان آسیب نرسد و بیشتر تجهیزات آمریکایی نابود شود.

 

وی ادامه داد: موشک باران پایگاه عین الاسد نشان داد که ما هر وقت اراده کنیم به هر نقطه‌ای که منافع آمریکایی‌ها در آن جا قرار دارد به ویژه در منطقه غرب آسیا  حمله می‌کنیم. قطعا انتقام سخت و اصلی با این اقدام بسیار فاصله دارد. در واقع فقط خواستیم تا با موشک باران پایگاه عین الاسد ضربه شست خودمان را به آن‌ها نشان دهیم.

 

معاون سابق هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در بسیج اظهار کرد: آمریکایی‌ها متوجه شدند که ایرانی‌ها و انقلاب اسلامی و جوانان ایران اسلامی در موضوع انتقام سخت پیگیر هستند و هر لحظه ممکن است این اتفاق رخ دهد.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا