شناسه خبر : 99074
تاریخ ارسال : ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰:۵۲ ق٫ظ

عبدالله ناصری: «پارلمان اصلاحات» محقق نمی‌شود/ اصلاح‌طلبان در قالب شورای سیاستگذاری در انتخابات ۹۸ فعالیت می‌کنند

به گزارش گروه سیاسی  «خط اعتدال» عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: برخی دوستان پیشنهاد تشکیل پارلمان اصلاحات را مطرح کرده‌اند، اما به نظر من این ایده محقق نمی‌شود.

عبدالله ناصری  گفت: این دوستان در حاشیه جلسه شورای مشورتی خاتمی نظر خود را اعلام کرده و احتمالاً دیدارهای خصوصی نیز با رئیس دولت اصلاحات داشته‌اند اما هنوز این ایده در جمع‌های رسمی اصلاح‌طلبان در دستور کار قرار نگرفته است و تا این لحظه قرار است فعالیت جریان اصلاحات در قالب شورای مشورتی و شورای سیاستگذاری انجام شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه من از دیدگاه رئیس دولت اصلاحات درباره این ایده خبر ندارم، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان با همین تشکیلات موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهند. ناصری در پاسخ به این پرسش که با توجه به برخی انتقادات به‌ شورای سیاستگذاری آیا در این شورا اصلاحاتی انجام می‌گیرد، گفت: کارگروهی برای همین موضوع تشکیل شده و اصلاحاتی نیز در حال انجام است و اصلاح‌طلبان در قالب شورای سیاستگذاری در انتخابات ۹۸ فعالیت می‌کنند. ساختار کلی شورای سیاستگذاری حفظ می‌شود؛ اما شاهد اصلاحاتی در شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان خواهیم بود.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا