شناسه خبر : 177466
تاریخ ارسال : ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۰۶ ق٫ظ

«نشان بانک»؛ نشانه پیشرو بودن بانک ملی در اهمیت به سلامت مردم

«نشان بانک»؛ نشانه پیشرو بودن بانک ملی در اهمیت به سلامت مردم

اگر تا دیروز درباره «دولت الکترونیک» به هر بهانه‌ای مقاومت می‌شود و یا مسئولان به دلیل سهل‌انگاری یا اولویت‌گذاری‌های مختلف اعتنایی به این مهم نداشتند امروز پس از گذشت یک سال از وزان باد خران بیماری خطیر کرونا، همگان به اهمیت راهبرد دولت الکترونیک پی برده و بر آن شده‌اند تا در ساخت‌های مختلف به این مهم جامه عمل بپوشانند.

بانک ملی یکی از نهاد‌های پیشرو در عملی کردن این راهبرد بوده و در ایام کرونا بیش از پیش به ارائه خدمات غیرحضوری به مردم همت گماشته که قرینه آن در شئون مختلف بانکداری قابل رؤیت است.

نرم‌افزار «نشان بانک» نخستین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران، سرویس جدید اپلیکیشن ایوا است، که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا در یک فضای دیجیتال، حضور در شعب بانک را تجربه کرده و تمام خدمات مالی و بانکی خود را بصورت غیرحضوری و به آسانی و سهولت دریافت کرده و مدیریت کند.

کاربر به کمک این سرویس می‌تواند ثبت امضای الکترونیک، پرداخت تسهیلات، افتتاح حساب، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی و دریافت صورتحساب، مسدودی کارت، مشاهده آنلاین نرخ ارز و… را به صورت غیرحضوری و به صورت ۷*۲۴ (۲۴ ساعته و در تمامی روز‌های هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهد.

استعلام شناسه شبا حساب‌های بانک ملی ایران با وارد کردن شماره حساب، دریافت صورتحساب کارت، دریافت مانده کارت، اعلام مفقودی کارت و کارت به کارت، از جمله عملیات‌های بانکی است که بر روی «نشان بانک» قابل انجام است.

در این ابزار می‌توان شعب بانک ملی ایران را بر اساس منطقه جغرافیایی مورد نظر، به راحتی جست و جو کرد. همچنین اطلاعات مربوط به تسهیلات دریافتی توسط مشتری در «نشان پرداخت» قابل دسترسی است.

سرویس نشان بانک اپلیکیشن ایوا هم اکنون با ۲۴ خدمت در حال خدمت رسانی به کاربران ایوایی عزیز است که قرار است سه خدمت افتتاح حساب، خدمات چک، مسدودی کارت نیز به زودی به این سرویس اضافه شود که البته قرار است خدمات نشان بانک اپلیکیشن ایوا به بیش از ۱۰۰ خدمت افزایش یابد.


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا