شناسه خبر : 178606
تاریخ ارسال : ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷ ب٫ظ

نوبخت پنج پروژه عمرانی در سیستان و بلوچستان را افتتاح کرد

 محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری در سفر به سیستان و بلوچستان امروز/دوشنبه/پنج پروژه عمرانی شامل ساختمان فرمانداری‌های نیمروز و فنوج، مجموعه فرهنگی آموزشی ورزشی بانوان هامون و نیمروز و محور و پل بزرگ افضل‌آباد را به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح کرد.

به گزارش خط اعتدال ،  عملیات ساخت ساختمان فرمانداری نیمروز با یکهزارو ۵۰۰ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که با اعتبار ۳۹ هزارو ۸۳۴ میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان شهرستان هامون نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده که با اعتبار ۱۸ هزارو ۹۳ میلیون ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به اتمام رسیده است.

راه ارتباطی و پل فضل آباد با طول پروژه ۲/۳۰۰ کیلومتر در سال ۱۳۹۰ شروع شده که با اعتبار ۹۴هزارو ۱۴۴ میلیون ریال از سوی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اجرا شده است.

عملیات احداث ساختمان فرمانداری فنوج با یکهزارو ۵۹۳ مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۲ شروع شده که اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با اعتبار ۵۶ هزارو ۱۱۴ میلیون ریال آن را اجرا و تکمیل کرده  است.

مجموعه فرهنگی آموزشی ورزش بانوان  نیمروز نیز با یکهزار مترمربع زیربنا در سال ۱۳۹۳ شروع شده و برای اتمکام آن ۱۷ هزارو ۳۴۲ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه سفر یک روزه از راه آهن زاهدان-خاش و راه آهن خاش- ایرانشهر به صورت هوایی بازدید و در ادامه  این سفر از حاشیه شهر زاهدان دیدن خواهد کرد


اخبار مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی خطِ اعتدال بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.

بالا